ВИРТУАЛЕН ДНЕВНИК

  • 993
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 94
Тук всеки от нас може да сподели какво е правил/а днес, дали сме спазили диетата или графика, дали ни е вървяло или е бил един от "онези" дни.. нещо, което ни е впечатлило и изобщо на който каквото му е на сърце.. темата е без значение, единственото условие е да е днешна, настояща и случваща се  Flutter

Насам, народе
. newsm20

# 1
  • Мнения: 212
Няма да стане работата както си я мислиш Simple Smile

# 2
  • Мнения: 94
Аз, примерно, днес се чудех какво да ям с цел да избегна всякакви възможни алергени за да не алергизирам допълнително бебока.. аз съм си алергична по принцип, а той от известно време като пие АМ му се появяват червени петънца по личицето, но изчезват също тъй бързо.. педито каза да спра млечните и да намаля месото..
аз обаче прочетох и кои са най-силните алергени, а именно:

1.домати
2.прясно мляко
3.лук
4.зеле
5.царевица
6.свинско месо
7.ядки
8.шоколад
9.цитрусови плодове
10.овесени ядки
11.яйца
12.пшеница
13.мед
14.кокос
15.горчица
16.ягоди
17.захар..
(18.ананас - за него четох в 1 статия на алерголог днес, а междудругото напоследък все пия такъв сок.. може пък от него да му става така на мъника  ooooh! )ще спра да го пия..

накратко 90% от храната ми и се постреснах.. та днес измъдрих картофена яхния и салата зеле за мъжо само, освен туй и мекици с парценца салам Камчия. но сутринта си правих мюсли с натурален сок круша..перфектно е, но има овесени ядки..

тъкмо намерих заместител на прясното мляко, поне за тях и кво - и от тях ли да се отказвам.. а може просто да редувам дните в които закусвам с тях.. утре кво да е? .. newsm78 може би чай,препечена филийка с масло..в попарата има сирене, в пържените филии яйца..или останалите 2 мекици от днес.. и да взема утре да си купя плодове.. напр. грозде и круши, червени ябълки.. Flutter

А вие как изкарахте днешния ден? т.е. вчера е вече..

# 3
  • Мнения: 94
Няма да стане работата както си я мислиш Simple Smile

Защо, бре, Борисе?  Joy както виждам, вече има отзив в твое лице на темата,  bowuu

# 4
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Няма да стане работата както си я мислиш Simple Smile

Май май...

Това вариант на "Споделете" ли е? newsm78

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 3 023
Има отчетни.
Има спамо-чат.
Има споделете.
И топлата вода я има отдавна.
Заключвам!

Общи условия

Активация на акаунт