Момичета на някоя от вас случвало ли се е?

  • 826
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
Момичета на някоя от вас случвало ли се е да се образува фолекул с достатъчни размери но да не се пука.Аз вече седми месец взимам клостилбегит ,образува се фолекул но не се пука.Ако на някоя и се е случвало нека пише какво лечение е имала Hug

# 1
  • Мнения: 7 716
Аууууууууууууу, кой е този, който ти изписва седми месец клостилбегит и то при положение, че фоликулът не се пука??? Twisted Evil

# 2
  • Мнения: 1 062
А като са ти изписали клостилбегит, направили ли са ти тест за проходимост на тръбите (цветна снимка или хидротубация). Щом знаеш, че не се пука, явно те следят на прегледи. Нима за лекарят ти това положение е нормално?  Confused  Rolling Eyes
Според мен правиш кисти, по това което описваш.
Седем месеца прием на клостилбегит не е много добре.
Какви изследвания сте правили?
Спермограма на мъжа ти?

# 3
  • Мнения: 3 010
Да, на мен се е слу4вало с единствената разлика, 4е фоликулите ставаха много големи и се пукаха по- късно, което пък говори за липса на нека4ествена яйклетка. Клостилбегит се приема 3 месеца и след това се почива и може пак.... ако не се пукат фоликулите по принцип се слага Прегнил. Попитай доктора си дали не е чувал за Прегнил  Mr. Green може пък да научи нещо от теб  Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 6 360
сменяй доктора.

# 5
# 6
  • Мнения: 35
Да почивала сам след  три месеца пиене на клостил,но не ми е слагано прегнил ,този месец попитах лекаря какво ще правим тои каза че в момента няма и прегнил,щял да види какво ще правим,така и не ми каза какво лечение ще почваме. Cry
Правино ми е хидротубация,трабите са ми проходими,спермограмата на мажа ми е ок.Само кадето фолекула се образува в киста и при цикал се пука. Cry

# 7
  • Мнения: 1 441
Имаш лек ЛУФ синдром.
Трябва да се провери дали фоликулът се пука с медикаменти - Прегнил, Овитрел и т.н. Ако се пука, можете да пробвате естествено или с инсеминации. Ако не се пука и така говорим за асистирани технологии - ин витро, икси и т.н.

# 8
  • Мнения: 7
i pri men be6e taka i mi go spukaha s injekcii pregnil

Общи условия

Активация на акаунт