някой случайно да е ползвал антицелулитния гел на ,,Bilka,,

  • 980
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47
Момичета ,ако някоя от вас го е пробвала да пише.Една позната си купила ,страшно загрявал,действал като сауна,без увиване

# 1
  • София
  • Мнения: 3 328
Една колежка го ползваше и впечатленията й бяха точно като на твоята позната. Даже беше спряла да го ползва поради този силно загряващ ефект /на нея й е било доста неприятно, каза/. Мисля, че със загряването не бива да се прекалява, защото никоя от нас не знае дали няма скрити разширени вени и точно в кой момент и от какво ще бъдат провокирани. Загряването в този случай има доста лош ефект.
Аз съм доволна от двуфазния на Леокрема, а за разнообразие го редувам с крема на "Дева" за моделиране на тялото /от МЕТРО за около 4 лв., тубата е в бяло с червен надпис/.

# 2
За първи път чувам, че има антицелулитен гел от тази марка, но това което пишете като отзиви на мен ми звучи много добре, стига и реални резултати да има от него- не само да загрява, но и да маха гадния целулит.
Ако някой го е ползвал наистина моля да сподели и дали е лепкав. Аз от 3 дни ползвам вечер двуфазния гел на Леокрема и ми се струва, че има ефект, но пък страшно лепне. Добре, че имам и новия на Ейвън, че се мажа с него сутрин преди работа. Споделете и колко му е грамажа и колко парички струва!

# 3
  • Мнения: 47
струва около 4 лв

# 4
  • Мнения: 596
Какво ти загряване, на мен направо ми става студено като се намажа. Има мента и евкалипт в него. Иначе на моя седи центата - 3.20. За ефект не мога да кажа дали има, аз го ползвам по-скоро профилактично.

# 5
  • Мнения: 472
Загряващ ефект има  " AURA SLIM " !
но това е друга марка козметика , аз също мисля че щом има мента ефекта е охлаждане !!!

# 6
  • Мнения: 6 155
Аз ползвах "Тимили", доколкото знам е пак на Билка /една бледо зелена тубичка/ . Има загряващ ефект - като се намажеш и след 2-3 мин. почва яко да ти пари  Whistling Цената му беше м/у 2-3лв. Но не мога да го открия по магазините в последно време Rolling Eyes

# 7
Колко милилитра са тези гелове на Билка!И имат ли ефект!

# 8
  • София
  • Мнения: 3 328
Аз ползвах "Тимили", доколкото знам е пак на Билка /една бледо зелена тубичка/ . Има загряващ ефект - като се намажеш и след 2-3 мин. почва яко да ти пари  Whistling Цената му беше м/у 2-3лв. Но не мога да го открия по магазините в последно време Rolling Eyes
Този и аз съм го ползвала преди години, и сега го има - виждала съм го в една аптека на Раковска, съвсем наблизо до кръстовището с Дондуков /не тази на самия ъгъл, а малко по-надолу, близо до тролейната спирка/. Но го помня с леко охлаждащия ефект и силния, и за мен - особено приятен, аромат на мента и евкалипт. Мисля, че става дума за нов вид антицелулитен крем /или гел/, който има загряващ ефект.

# 9
  • Мнения: 2 142
Не разбрах само има ли ефект от кремчетата или не Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт