Как носите бодито през зимата - с или без друго бельо под него?

  • 11 005
  • 113
  •   1
Отговори
  • Мнения: 86
Как носите бодито през зимата  - с или без друго бельо под него?
Носите ли примерно бикини и отгоре боди прашка или отново обличате боди бикини? Не стои ли смешно като на панталона се отбележи къде минават ръбовете на бикините и отделно на?бодито? Не съм носила боди до сега и съм в голяма чуденка Blush !

# 1
  • София
  • Мнения: 7 032
Имам само едно боди и го нося без бельо от долу. Не ми харесва как се отбелязват ръбовете му под панталона.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 56
Аз го нося с бельо, защото не искам да се закопчавам  без бельо.

# 3
  • Мнения: 727
ако е за бързо сваляне без бельо
ако е за да ме топли със...

# 4
  • Мнения: 404
само и единствено с бельо. Flutter

# 5
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
Задължително с бельо не смятам, че е особенно подходящо без и то с тези метални закопчалки

# 6
  • Мнения: 4 292
Никога не съм обличала боди, без да имам бельо под него.

# 7
  • Мнения: 929
само и единствено с бельо. Flutter
И аз така иначе откачам, не ми е комфортно.

# 8
  • Мнения: 86
Какви комбинации правите , за да не ви личат ръбовете или носите само прашка с боди тип прашка? Не е ли много некомфортно все едно да си облякъл две прашки?

# 9
  • Мнения: X
С бельо разбирасе Peace Още повече че повечето бодита които си копувам зимата не са като долни гащи а са красиви, от плътна материя, именно с цел примерно под сакото да съм само с него..А целта на бодито лично при мен е да ми топли на кръста, а не да го използвам за гащи..... и немога да си представя цял ден метални  закопчалки завряни в........пък и да не са метални, все едно , много гнусно и нехигиенично ми е, а и няма нищо общо с целта на бодито.
Изключвам еротичните ситуации, но то и тогава се изиква специален вид боди Peace

# 10
  • Мнения: 1 897
С бельо.

Какви комбинации правите , за да не ви личат ръбовете или носите само прашка с боди тип прашка? Не е ли много некомфортно все едно да си облякъл две прашки?

Комбинирам само бикини тип прашка с боди тип прашка. Не личат никакви ръбове. И не, не е неудобно или некомфортно.

# 11
  • Мнения: 2 388
Не нося бельо. Значи без друго бельо. Flutter

# 12
  • Мнения: 78
Когато нося боди с дълъг ръкав под него само сутиен.
Когато нося боди под блуза не слагам друго бельо.

# 13
  • София
  • Мнения: 310
Винаги само с бельо от долу. Нося само боди тип прашка с бикини тип прашка. Не е неудобно. Не си личат никакви ръбове.  Peace

# 14
  • Сливен
  • Мнения: 894
само и единствено с бельо. Flutter
Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт