Прашки vs. бикини

  • 11 448
  • 123
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 813
Вие какво предпочитате? Следвате ли модата, която сочи, че прашките са демоде? Носите ли бикини   ? Аз мисля,че лятото ако съм с друга материя освен дънки,няма как да сложа бикини,просто ще си личи. Но пък зимата нищо не ми пречи. Освен това има красиви модели дори изцяло памучни,но с хубава кройка,които седят секси. Вие какво мислите?
Моля, не желая спам относно килоти,снимки на жени по 130кг с разни чаршафи на дупетата и т.н.  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 4 435
Ако трябва да съм честна,първите си прашки получих от майка ми когато бях в 4-ти клас. Mr. Green Бях супер възмутена,и си помислих какво ли не за нея.Тогава бяхме в чужбина.Малко по-малко взех да нося,и сега имам само такива в гардероба си.Не нося абсолютно никакво друго бельо.Няколко пъти съм си купувала боксерки,има страхотни модели наистина,но не мога да се възприема,и не се харесвам. Банските ми също са с прашки,и с бикини също не мога да се възприема.Може би съм крайно увредена  Mr. Green,ама друго бельо не ползвам.

# 2
  • Мнения: 1 813
Славче, все едно аз съм го писала целият пост.  Embarassed

Но мисля тази зима да обновя изцяло бельото като преобладават бикини и боксерки със секси кройка, при това памучни,а не разни дантелени,които са ми  Sick

Ето това не ми изглежда лошо май  Rolling Eyes Дано отзад е скосено поне малко.
http://flirt.delfina.bg/index.php?sesion=MTIyMjYzMzY0NA==&ac … duct&pid=11#1



Тези са дълбоки и не ми харесват.

# 3
  • София
  • Мнения: 565
Май и аз съм увредена. Преди малко си подреждах шкафчето с бельо, за да изхвърля някои по-стари модели и установих, че имам общо... 2 чифта бикини, от които едните са част от нощница. Боксерки въобще нямам, а през топлите месеца не мога даже да си представя да ходя с нещо друго, освен прашки. Така е не от 4 клас, ама от 6-7 Simple Smile

Между другото аз сега разбирам, че вече прашките са демоде... Иначе съм съгласна, че има и секси бикини или пък боксерки. Просто е въпрос на вкус. Не бих се следвала подобна мода.

# 4
  • Мнения: 5 317
Нося основно прашки и боксерки.

Последна редакция: пн, 29 сеп 2008, 00:38 от Бри*

# 5
  • Мнения: 5 539
Прашките бяха някакво недоразумение в моя живот, което преди няколко години отстраних завинаги.
Сега нося бикини, предимно памучни, в свежи цветове и весели десени.
Станах голям почитател на бельото на Овиезе Peace

# 6
  • Мнения: 1 813
Прашките бяха някакво недоразумение в моя живот, което преди няколко години отстраних завинаги.
Сега нося бикини, предимно памучни, в свежи цветове и весели десени.
Станах голям почитател на бельото на Овиезе Peace

Ще съм ти благодарна да покажеш бельото на Овиес ако имат сайт.   bouquet  И аз искам да предприема тази "крачка".  Crazy

# 7
  • Мнения: 1 878
Само прашки признавам! Много са ми удобни и дори когато съм неразположена, пак нося прашки.Така съм свикнала.  Peace Може да сложиш и една анкета, да си преброим гласовете!

# 8
  • Мнения: 1 813
Само прашки признавам! Много са ми удобни и дори когато съм неразположена, пак нося прашки.Така съм свикнала.  Peace Може да сложиш и една анкета, да си преброим гласовете!

А,да вярно.
Ей сега слагам.   Simple Smile

# 9
  • Мнения: 5 539


Ще съм ти благодарна да покажеш бельото на Овиес ако имат сайт.   bouquet  И аз искам да предприема тази "крачка".  Crazy
Ах'не, сайтът им е в Трията на третия етаж, нали знаеш Mr. Green Има чудни сутиени, бикини, потничета, нощнички. Сериите им определено са много младежки, мисля, че ще ти харесат.

/из нета не можах да открия нищо смислено Rolling Eyes/

# 10
  • Мнения: 31
Май и аз съм увредена. Преди малко си подреждах шкафчето с бельо, за да изхвърля някои по-стари модели и установих, че имам общо... 2 чифта бикини, от които едните са част от нощница. Боксерки въобще нямам, а през топлите месеца не мога даже да си представя да ходя с нещо друго, освен прашки. Така е не от 4 клас, ама от 6-7 Simple Smile

Между другото аз сега разбирам, че вече прашките са демоде... Иначе съм съгласна, че има и секси бикини или пък боксерки. Просто е въпрос на вкус. Не бих се следвала подобна мода.
Увредена? То и аз май, май ще да съм увредена  newsm78 ... Аз бикини нямам, имам само 2-3 чифта боксерки, които нося и то мноооого рядко. А прашките са ми много, много... Правилно въпрос на вкус е и това дали ти е удобно или не... Peace

# 11
  • Мнения: 1 282
През деня съм с прашки, но вечер не мога да си легна с тях. За през нощта имам боксерки или бикини, които обаче са плитки, дълбоките са ми  Sick.
Опитвала съм да спя с прашки, ама пусто не мога.  ooooh!

# 12
  • Мнения: 779
не много по темата-но къде предлагат сутиените на FLIRT newsm78

# 13
  • Мнения: 7 723
не много по темата-но къде предлагат сутиените на FLIRT newsm78
Питай в темата за сутиените...тук става въпрос за гащи Wink Peace

...по темата сега...
ходя само с прашки.
Е, зимата в студа си слагам и килоти,
ама от долу пак съм с прашки... bowuu

# 14
  • Варна
  • Мнения: 443
Спред случая, но определено предпочитам удобни и памучни бикини. Такъв тип ми допадат:

Общи условия

Активация на акаунт