Мнението ви за овлажнител за стая

  • 1 651
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 743
Решихме да отопляваме стаята, където спи бебка с климатик. Вчера го инсталирахме и работи през нощта, но на сутринта въздухът беше много сух. Дали да взема увлажнител за въздух Thinking

# 1
  • Мнения: 4 111
Вземи си влагомер, добре е да знаеш дали имаш нужда от овлажнител. Аз взех влагомер ( с часовник и термометър за 10 лева) и регулирах с влажна кърпа на радиатора, получаваше се. Не че съм против овлажнителите ако има нужда, но където беше сух въздуха бяхме временно, а където живеем постоянно нямаше нужда от овлажняване и не съм купувала овлажнител.
Стойностите на влажността е нормално да са от 50 до 70 %, най-добре около 60%.

# 2
  • Мнения: 3 743
Вземи си влагомер, добре е да знаеш дали имаш нужда от овлажнител. Аз взех влагомер ( с часовник и термометър за 10 лева) и регулирах с влажна кърпа на радиатора, получаваше се. Не че съм против овлажнителите ако има нужда, но където беше сух въздуха бяхме временно, а където живеем постоянно нямаше нужда от овлажняване и не съм купувала овлажнител.
Стойностите на влажността е нормално да са от 50 до 70 %, най-добре около 60%.

от аптека ли?

# 3
  • Мнения: 4 111
От часовникарски магазин го взех.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Вземи си първо влагомер  и тогава прецени за овлажнител

# 5
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Нямаш нужда от нито един от двата уреда . ТИ сама можеш да пречениш как се чувстваш на климатик . по този начин би се чувствало и бебчето ти.  Peace

# 6
  • Мнения: 2 334
Нямаш нужда от нито един от двата уреда . ТИ сама можеш да пречениш как се чувстваш на климатик . по този начин би се чувствало и бебчето ти.  Peace

И аз така мисля Peace

Общи условия

Активация на акаунт