Моля за мнението ви за д-р Владимиров

  • 14 578
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 339
Здравейте много ви моля за мнението за д-р Владимиров.Ние сме от провинцията и от 1 месец ходим при него.Още на втория преглед ни предложи ИКСИ (с мъжки проблем сме).Даже вече ни даде първите инджекции(Декапептул).Много ми е странно,защото на мен ми направи само цитонамаска и микробиология.Не ми е пускал хормонални нито хламидия.На приятеля ми спермограма, микробиология и кръвни за спин и хепатит. На мен ми проследи един месец овулацията.Само това ли трябва да направим като изследвания?

# 1
  • Мнения: 41
 newsm03,Здравей царевичке
Моя приятелка ходи при Владимиров, правеше си инвитро , но неуспешно, сега отново и предстои инвитро отново при него, казва че е доволна  и за нищо на света не би сменяла лекара!
Имай малко търпение ... не се отчайвай искрено те прегръщам Hug и ти пожелавам успехи във всяко едно начинание, Дано си попаднала на точния човек!

# 2
  • Мнения: 7 718
Почтен човек и добър специалист. Аз имам четири неуспешни инсеминации при него, вярвам му. Довери му се и не мисли. Всичко ще е наред.

# 3
  • Мнения: 4 589
Аз съм ходила при него. Много добър специалист е. Щом е казал, така да е. И на нас така ни каза и аз тогава потърсих 2 мнение, но се оказа прав. Но това беше 2006 год.

Успех.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
Царевичка,др.Владимиров е страхотен лекар.Аз съм бременна от първи опит инвитро при него.Направи ми само микробиология,на моя мъж разширена спермограма и започнахме още първия месец ( на 18.04 ми беше първия час при него ,на 19.04 започнах с противозачатъчните и май месец стимулацията).Аз имах само цветна снимка.С нея и моята предистория разбра,че проблема е при мен и че шанса е само инвитро.Принципно е малко мълчалив,което мен малко ме стресираше в началото,но после му свикнах.Обаче като го попитах нещо и винаги ми отговаряше с удоволствие и много изчерпателно.И екипът му е страхотен.Успех ти желая. Praynig Hug

# 5
  • Мнения: 235
Изключителен човек и специалист. Заедно минахме през три инсеминации и две процедури Икси, последната успешна. Що се отнася до мен - винаги съм му вярвала и съм убедена, че винаги е действал професионално. 

Zabche, права си - малко е мълчалив (даже много), но ако разпитваш, обяснява подробно.

# 6
  • Мнения: 4 000
Царевичка, донякъде те разбирам, че ти е странно.

Аз съм ходила при Владимиров два пъти - съвсем съзнателно си избрах този лекар.
Първият път говорихме за мен и моите предишни изследвания (бях попълнила въпросника, за да се пести време) и ми направи преглед  и ехограф. Назначи ми изследване на хламидия и прогестерон. (предполагам, че точно това реши да изследва при мен, защото съм лекувана от хламидия и заради кистички около единия яйчник) При отчайващата спермограма на мъжа ми не бях учудена, че ми предложи икси и тъй като казах, че не ми се чака по ЗК, щяхме да започваме веднага (април 2007).
аз реших да отложа с един месец, заради многото работа, а и психологически още не можех да повярвам, че това ми предстои.
Не знам защо не ми предложи ИВМ, макар по-късно да разбрах, че има едва едно успешно раждане по този метод.

Оказа се, че през м. май ходенето в клиниката не се наложи, защото някой здрав и бърз сперматозоид с подкрепата и на останалите с "колеги", разбира се, беше стигнал до целта. Laughing
Пожелавам ти успех.

п.с - Всъщонст сега си спомням още нещо - беше ми казал, че преди да започнем с медикаментите, трябва да се направят кръвни изследвания и на двамата партньори и ми даде нещо като листовки, на които беше отбелезяно какво да си изследвам аз и какво мъжа ми. Така че не знам ти как ще започваш инжекции, ако не си минала през тези кръвни изследвания newsm78

# 7
  • Мнения: 339
Да и на мен това ми е много странно без никакви кръвни изследвания,започваме.Сега ме вика като ми дойде ,може би тогава ще ми ги пусне.На приятеля ми пусна за спин и хепатит може би той ако е здрав и на мен ми няма нищо Simple Smile.Не се съмнявам в професионализма му просто ме е страх нещо да не забрави и това да доведе до неуспех.Дано ме разбирате момичета.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
царевичка,кръвни изследвания -спин,васерман,хепатит В+С ни хи пусна преди самата пункция.На мен допълнително ПКК.Спокойно мила,довери му се,той си знае работата.

# 9
  • Мнения: 939
като ти дойде ще ти пусне и хормоналните. какво да ги гледа сега по никое време на цикъла.

# 10
  • Мнения: 353
Царевичка,
Ние също ходим при д-р Владимиров. Не мога да кажа, че до момента съм особено впечатлен от професионалните му умения. Това, което ми прави неприятно впечатление, е че никога не обяснява подробно, все трябва да му вадиш думите с ченгел и даже проявява раздразнителност, ако му задаваш много въпроси. Отношението на всички "специалисти" в тази област обаче, за съжаление, е един и същ, което се потвърждава и от коментарите на другите момичета. Само дето не разбирам защо следва да сме като на постановка "Партизанин на разпит" след като са ни лекуващи лекари и подробно следва да ни запознават както със състоянието ни, така и с рискове и т.н. - да не говорим, че си плащаме за това, и то добре.
Желая ви успех  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 4 273
И аз съм пациентка на д-р Владимиров, доволна съм от него и от професионализма му, въпреки неуспешното ИКСИ. Аз правих ИКСИ на естествен цикъл и знаех, че шансът ми е много по-малък така.
А иначе  - да, мълчалив е. Но всички хора са различни. Подготвяй си предварително въпросите на листче, за да не забравиш да попиташ нещо. Той обяснява, даже ми е чертал на графика как ще премине ИКСИ-то, в кой момент кое лекарство се почва, защо, как действа и т.н.

# 12
  • Мнения: 284
здравейте
аз съм на преглед при др Владимиров на 02.10
надявам се прегледа да мине добре и след това ще пиша за впечатленията си от него но като виждам отзивите за него съм по спокойна
интересуваме ме следното нещо
всички който пишат тук и са негови пациентки им е предложено икси
има ли някоя негова пациентка която да е забременяла по естествен път

# 13
  • Мнения: 4 000
здравейте

има ли някоя негова пациентка която да е забременяла по естествен път


да, аз, слава богу, не станах редовна пациентка.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Макар и да съм с неуспешно ИКСИ при д-р Владимиров,аз също съм доволна от него и пак ще си направя опита в неговата клиника.Наистина е мълчалив,но както и повечето момичета са ти писали,когато го питаш нещо ти отговаря,и то доста изчерпателно.Понякога дори спирам да го слушам,подготвяйки следващия си въпрос,а той не спира и не спира да ми обяснява.Никога не е ставал преди да станеме ние с мъжа ми,показвайки по този начин,че визитата е приключила,както ми се е случвало на много други места.

Общи условия

Активация на акаунт