Колко пари давате на детето си на ден за училище?

  • 32 489
  • 367
  •   1
Отговори
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Интересуваме по колко пари давате на децата си.Зависи ли оттова в кой клас е детето за сумата

# 1
  • Мнения: 7 723
2 лв. Трети клас е.

(това са пари само за лиготийки.
Тръгва от вкъщи закусила и с купони за обяд) Simple Smile

# 2
  • Мнения: 745
Първи клас е и й давам 1 лв, който стига за два дена. Купува си или близалка и дъвка или чипс.

# 3
  • Мнения: 304
1 лв според мен е достатъчен

# 4
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
2 клас - 1,50-2,00 лв.

# 5
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Давам рядко пари, най-често между 50ст и 1лев. Излиза закусил от вкъщи и се прибира за обяд, а за междучасието има домашна закуска.
Пари му давам за самочувствие и почти цяла седмица той не си ги харчи.

# 6
  • Мнения: 23
5 клас е и и давам по 2лв на ден ,но тя закусва вкъщи ,а се прибира към 2 часа затова към 11 хапва.До 4 клас и давах по 40ст на ден защото се прибираше навреме за обяд излизаше по-късно,а и аз я вземах от училище и по път хапвахме нещо.

# 7
  • Мнения: 6
2 клас -  1-1,50 лв за чипсове, дъвки и т.н. Закусва в къщи, обядва на стол с купон.

# 8
  • Мнения: 1 655
5 клас- 2 лева на ден, като му ги даваме в понеделник 10 лева и той да си ги разпределя както намери за добре. Има карта за автобуса и отделно от вкъщи си взема разни дребни неща ако иска - солети, вафла, вода. Определено ме радва, че се стреми да си спестява, защото вчера си купи от МОЛа футбулна топка за 15 лева от спестени пари.

# 9
  • Мнения: 861
1лв. - първи клас. Харчи ги само за боклуци. От нас си носи закуска и обядва в стола.

# 10
  • Мнения: 7 821
1лв. - 1-ви клас.

# 11
  • Мнения: 3 622
3 клас - 1 лв.

# 12
  • Мнения: 1 312
и на двамата по 2лв. 1 и 2 ри клас са.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 866
Разбира се, че зависи от възрастта. Ние искахме от Виктория сама да си определи сумата за седмица. Тя каза, че 15-20 лв. ще й стигат като става дума не за пет, а за седем дни - на практика през всеки ден от седмицата е заета с нещо "учебно". Мислим да й даваме повече.

# 14
  • София
  • Мнения: 62 595
Нямат определени джобни, но винаги имат в себе си по 1-2 лева. Много рядко харчат и като им свършат парите си искат. Не ги следим.

Общи условия

Активация на акаунт