Коя фирма прави най-вкусните и красиви тортички?

  • 24 511
  • 99
  •   1
Отговори
  • Мнения: 187
Няма да правя анкета,защото фирмите са много,но ще се радвам ако споделите вашето мнение-а може и линк към него!!!!

  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 253
"100 грама сладки"
http://www.100gr-sladki.com/
само добавям, че на сайта им има много ограничен каталог на торти. Ако се отиде на място има по-голям избор.
Любимите ми са - Кутузов (не е много празнична на външен вид, но е страшно вкусна) и еклеровата торта, която може да бъде направена в страхотни форми. За РД на малката беше Мечо Пух, за други поводи съм я виждала в други варианти. Отново много лека и вкусна торта.

Последна редакция: нд, 28 сеп 2008, 13:21 от exxo

# 2
  • Мнения: 27 524
Според мен Двете Фукли нямат конкуренция  Simple Smile - и като обслужване, като качество, като доставка, доверие, изпълнителност, вкусно - всичко  Simple Smile Ползвам само тях при нужда  Peace

http://www.2fukli.net/

# 3
  • София
  • Мнения: 259
И аз подкрепям за "100 грама сладки", особено Карамелената им бомба, леле.... шоколад на N-та степен. Всъщност всичко което досега съм опитала от тях ми е харесало, а аз съм претенция малко за торти и сладки неща.

# 4
  • Мнения: 304
 Peaceхаресвам тортите на фирма-мурсалица в русе Peace

# 5
  • Мнения: 759
Аз харесвам "Крамер" във Варна Simple Smile И сладоледите им са страхотни Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 142
"100 гр сладки"  Peace

# 7
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
И аз съм за "100 грама сладки". Много вкусни сладкиши имат и постоянно вкарват нови. Линк са ти дали по-горе.

# 8
  • Мнения: 339
"Шаклиян" в Сливен.

# 9
  • Мнения: 27 524
Аз харесвам "Крамер" във Варна Simple Smile

Те ли правят тортите за Билла? Има в Билла една еклерова торта, нещо невероятно вкусно е, май Крамер ги доставяха?  Thinking

# 10
  • Мнения: 315
сватбената ми беше на "двете фукли"- поръчахме я заради обичая, не очаквахме да я ядем.направо се изяде със скоростта на светлината!съжалих, че не поръчах повече!!!
а "100 гр. сладки"са страхотни!!не знам, колебая се !може би и двете , но не и "неделя"- не ми харесват!!!

# 11
  • Мнения: 27 524
но не и "неделя"- не ми харесват!!!

Неделя бяха хубави. Но от около 2-3 години тортите им нямат нищо общо с това, което бяха в началото. Вече и аз не ги посещавам  Naughty

# 12
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
на КРАМЕР и от ГЕС са хубави.

# 13
  • Мнения: 444
Най-много харесвам тортите на "Неделя".

# 14
  • София
  • Мнения: 7 020
100 грама сладки и Лагуна.

# 15
  • София
  • Мнения: 338
"Маркрит" - зареждат в Била и Пикадили

# 16
  • Мнения: 27 524
Да, вярно, Маркрит. Няма по-вкусна торта от еклеровата им.  Simple Smile
Мерси   Hug

# 17
  • варна
  • Мнения: 1 830
Аз харесвам "Крамер" във Варна Simple Smile И сладоледите им са страхотни Simple Smile
Да, сладоледите им наистина са много хубави, а от тортите им съм много разоравана Hug

# 18
  • Мнения: 1 925
Бяла еклерова от ЛагyHа и повечето на "100 гр. сладки"  Peace Неделя са под всякаква критика  Sick

# 19
  • Мнения: 730
По-вкусни от тези на " Лагуна" не съм срещала.

# 20
  • Мнения: 730
Извинете ме, за " лагуна"става въпрос.

Последна редакция: пн, 29 сеп 2008, 15:57 от Dayli

# 21
  • Мнения: 655
"двте фукли"-няма начин да не намериш идеалната за всеки случай торта,просто върха Peace Peace Peace

# 22
  • Мнения: 2 587
Най-доволна съм от сладкарница "Кериан".Аз съм с много капризен вкус особено за сладки неща и единствено те отговарят на високите ми изисквания.

# 23
  • Мнения: 355
Много харесвам тортите на "Вила Росиче" - те са за ценители-кулинари. Имат една кестенова, която е чудесна, а бисквитената е с аромат на ром и се усеща, че е с масло. Има и други, но да не звуча като реклама... Малко са по-скъпи.

# 24
  • Мнения: 1 491
Мммдаммм, и аз имам много капризен вкус и специални изисквания към тортата си, поради тази причина започнах да си ги правя сама  Embarassed Но ако се придържам към темата, ако ми се наложи да си купувам, ще отида в  '100 грама сладки'   Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 607
"Лагуна" са ми фаворити!  Peace

100 грама сладки са с много тежка глазура, много са ми сладки.

# 26
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
Аз харесвам "Крамер" във Варна Simple Smile И сладоледите им са страхотни Simple Smile
Да, сладоледите им наистина са много хубави, а от тортите им съм много разоравана Hug


а къде продават сладоледи на КРАМЕР,май не съм ги срещала newsm78

# 27
  • Мнения: 4 433
За нашия град-Деметра за най-хубави

# 28
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
"Ла-гу-на" са моя фаворит!  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 3 787
Аз съм страшно доволна от Гаврош.
Две години вече поръчвам торти при тях за всякакви поводи-страхотни са като вкус,външен вид,а и като цена Wink
Ето тортите от РД на сина ми тази година:цък,цък.

# 30
  • Мнения: 409
Също Фен на тортите на “Гаврош” Peace

# 31
  • Мнения: 3 268
Харесвам тортите на неделя и лагуна

# 32
  • Мнения: 87
 И аз съм за Гаврош, скоро за първи път поръчах торта там по препоръка на една съфорумка.
Тортата беше уникално вкусна, истинка шоколадова бомба! Доставиха ми я точно навреме и беше дори по-хубава, отколкото очаквах!
Този линк ми дадоха като поръчвах: http://radistambolov.eu/

# 33
  • Мнения: 592
Аз съм голям фен на Амбелино Peace

Крамер до Медицинският университет.

# 34
  • Мнения: 515
Лагуна  Heart Eyes Обожавам Шоколадовата торта с кокос, както и всичките видове еклерови торти  Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 190
Торти Лагуна

# 36
  • Мнения: 7 640

това името ли им е newsm78

# 37
  • Мнения: 187
Връщам темата(нищо,че е малко старичка) с надежда за нови идеи и предложения!
Скоро малкото ми момиченце ще навърши 3г и търся торта,която да е красива и най-вече много вкусна-все за близки и капризни хора!

# 38
  • Мнения: 7 416
  Романс.Торта ''шоколадов романс",както и "бял романс".
  Другите им торти са средно ниво.

# 39
  • Мнения: 123
Селма абсолютно съм съгласна с теб за кафявия романс Peace

# 40
  • Мнения: 2 803
Аз съм голям фен на Амбелино Peace

Крамер до Медицинският университет.

Аз също. Повече харесвам на Крамер.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 672
Крамер  Peace
В "Синчец" също са страшно вкусни.

# 42
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 956
И аз съм със двете ръце за шоколадовия романс,а също много харесваме тортичките на един сладкарски цех във кв.Враждебна,много леки и приятни са.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 817
Гласувам с две ръце за "Двете фукли". Много голям фен съм..

# 44
  • Мнения: 37
Откакто открих 100 грама сладки,нищо друго не признавам. newsm44

# 45
  • Мнения: 48
Торти "Росита" са страхотни. Аз от там поръчах за рождения ден на дъщеря ми и съм много доволна  bowuu.
http://www.rossita-bg.com/index.php?option=com_zoom&Itemid=30
Да ви е сладко....   chef

# 46
  • Мнения: 7 474
Зависи за деца ли е или не.
Шоколадовия романс на Романса го обожавам и
 Неделя имат две шоколадови с лешници страхотни,
еклеровите на Л а г у н а  са без аналог  Crazy

# 47
  • Мнения: 3 641
Лагуна, това за мен са най-вкусните торти. Вчера хапнах "Наоми" Crazy

# 48
  • Мнения: 3 695
100 гр. сладки и Неделя

# 49
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
и аз не харесвам Неделя - само една бяла фантазия остана добра
но ще посетя със сигурност 100 гр.сладки - близо ми е до работа сладкарницата в Радисън

а за Русе - препоръчвам само и единствено тортите на Златните рибки - в Халите

# 50
  • София
  • Мнения: 2 481
В Пазарджик има една сладкарница, собственост на две полякини-правят страхотни неща с невероятен вкус- красиви и апетитни торти и пастички. Препоръчвам на всички, които живеят в региона или минават от там.

# 51
  • Мнения: 126
Зравей те,
Аз да се запиша и да препоръчам една фирма! Торти Вега! Няма такова съчетание между изтънчен вкус на тортите и декорация!
От както ги открих други торти не съм ползвала! Галя и Жоро са адски мили, любезни и коректни хора! Галя е истински ценител и "пазител" на качествения вкус на тортите им! А за декораторката - специални поздрави! Много декоратори могат само да и целунат ръка!
Само при тях можеш да опиташ истинско еклерова торта! Леле докато пиша ми текът лиги направо ...
http://www.tortivega.com/

# 52
  • Мнения: 372
+ за 100 грама сладки   newsm74
Зравей те,
Аз да се запиша и да препоръчам една фирма! Торти Вега! Няма такова съчетание между изтънчен вкус на тортите и декорация!
От както ги открих други торти не съм ползвала! Галя и Жоро са адски мили, любезни и коректни хора! Галя е истински ценител и "пазител" на качествения вкус на тортите им! А за декораторката - специални поздрави! Много декоратори могат само да и целунат ръка!
Само при тях можеш да опиташ истинско еклерова торта! Леле докато пиша ми текът лиги направо ...
http://www.tortivega.com/
и тези изглеждат много вкусни,но за пръв път ги чувам.

# 53
  • Мнения: 125
Нямам представа дали някой преди мен вече ги е споменал, но ще препоръчам "Сладкишница Гаврош"
Правиха тортата за сватбата ни - никой друг не се нави да ми направи такава торта, каквато си бях хяресала и тя да става за ядене. От няколко места ми заявиха, че това става само от кексово тесто, без други тинтири-минтири. Да, ама не - имах мечтаната шантава торта, която беше невероятно вкусна, освен, че изглеждаше, както искам. Ето една снимка на сватбената ми торта:

# 54
  • Мнения: 126
+ за 100 грама сладки   newsm74
Зравей те,
Аз да се запиша и да препоръчам една фирма! Торти Вега! Няма такова съчетание между изтънчен вкус на тортите и декорация!
От както ги открих други торти не съм ползвала! Галя и Жоро са адски мили, любезни и коректни хора! Галя е истински ценител и "пазител" на качествения вкус на тортите им! А за декораторката - специални поздрави! Много декоратори могат само да и целунат ръка!
Само при тях можеш да опиташ истинско еклерова торта! Леле докато пиша ми текът лиги направо ...
http://www.tortivega.com/


и тези изглеждат много вкусни,но за пръв път ги чувам.


Да нормално е ! Те нямата търговска точка- но скоро мислят да направят! Но ако имаш повод си поръчай от там да видиш какви са тортите!

# 55
  • Мнения: 804
Във Варна много харесвам тортите на "Вики" и на" Дилаит",макар първите да са малко по скъпи са страхотни,а и се съобразяват с това дали тортата е за дете-кремовете са леки и не са сметанови.

# 56
  • София
  • Мнения: 3 789
Най-вкусни са ми тортите на Неделя

# 57
  • Мнения: 930
и аз харесвам на Неделя и по точно Бялата неделя
много се коментираше и "Наоми" Thinking newsm78, ще трябва и нея да опитам Blush

# 58
  • Мнения: 166
1. Лагуна - любимите ми торти ( и не само торти де:)

2. Неделя

3. Романс

# 59
  • Мнения: 3 641
На Неделя 'домашната бисквитена" за нищо не става.  Rolling Eyes Извънредно ми се беше дояло, е направо я изхвърлих Sick

# 60
  • Мнения: 372
+ за 100 грама сладки   newsm74
Зравей те,
Аз да се запиша и да препоръчам една фирма! Торти Вега! Няма такова съчетание между изтънчен вкус на тортите и декорация!
От както ги открих други торти не съм ползвала! Галя и Жоро са адски мили, любезни и коректни хора! Галя е истински ценител и "пазител" на качествения вкус на тортите им! А за декораторката - специални поздрави! Много декоратори могат само да и целунат ръка!
Само при тях можеш да опиташ истинско еклерова торта! Леле докато пиша ми текът лиги направо ...
http://www.tortivega.com/


и тези изглеждат много вкусни,но за пръв път ги чувам.


Да нормално е ! Те нямата търговска точка- но скоро мислят да направят! Но ако имаш повод си поръчай от там да видиш какви са тортите!
И да няма повод ще ги пробвам.Тъкмо ще знам като дойде поводът какво да търся.Иначе наистина са много красиви като декорация.

# 61
  • Мнения: 2 110
Аз съм за тортите в сладкарница "Лагуна"!   cook

# 62
  • Мнения: 126
+ за 100 грама сладки   newsm74
Зравей те,
Аз да се запиша и да препоръчам една фирма! Торти Вега! Няма такова съчетание между изтънчен вкус на тортите и декорация!
От както ги открих други торти не съм ползвала! Галя и Жоро са адски мили, любезни и коректни хора! Галя е истински ценител и "пазител" на качествения вкус на тортите им! А за декораторката - специални поздрави! Много декоратори могат само да и целунат ръка!
Само при тях можеш да опиташ истинско еклерова торта! Леле докато пиша ми текът лиги направо ...
http://www.tortivega.com/


и тези изглеждат много вкусни,но за пръв път ги чувам.


Да нормално е ! Те нямата търговска точка- но скоро мислят да направят! Но ако имаш повод си поръчай от там да видиш какви са тортите!
И да няма повод ще ги пробвам.Тъкмо ще знам като дойде поводът какво да търся.Иначе наистина са много красиви като декорация.

После сподели моля те дали не са по добри и от 100 гр. сладки и от Лагуна! На мен така ми се струва!

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
за Бургас и региона- поморийската фирма Захаро. Харесва ми, че  не използват толкова много сметана за тортите, а слагат млечен крем.
В Неделя съм яла най-вкусния Гараш.
За София- 2те фукли и тортичките в сладкарници Лъки са ми фаворитите!  Crazy

Последна редакция: нд, 22 мар 2009, 00:27 от LaDiDa

# 64
  • София
  • Мнения: 34
на всяка фирма по нещо хубаво има  Wink

# 65
  • София
  • Мнения: 1 464
    Аз препъръчвам Сладкарници Lucky - скъпо е, но си струва.
    Това е тортата на Крис от миналия рожден ден с Грижовните мечета, че тогава му бяха най-любими  Grinning

# 66
  • Мнения: 188
Преди бях за Лагуна, но скоро поръчвах торта по снимка, която изпратих аз по мейла на  Гаврош и останах много доволна! Сега за рождения ден на Вики смятам отново от Гаврош да поръчам! Тортата беше японска, но сега се чудя дали да не поръчам портокаловата? Ако някой я е опитвал или някой друг пълнеж моля нека сподели впечатления!

# 67
  • Мнения: 3 675
За Пловдив - Светлана 99, не знам дали са най-красивите, но са евтини и хората ги купуват.Аз лично съм си купувала от там доста често торти и рула за всякакви поводи и винаги са били много хубави.

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 337
сега поръ4ахме за другата седмица пътвата торта на Ани- от поморийската фирма Захаро..видях на живо по-малък вариант на детенце,което взимаше с майка си тортата- просто прекрасна отвън...не знам за вкус...сватбената ми торта ,както и на вси4ки рдта са били от Захарото и са били мн вкусни...

# 69
  • Мнения: 930
аз харесвам тортите на Неделя, особено Бялата Неделя

# 70
  • Мнения: 7 416
  В ХИТ в сладкарския ъгъл се продава  Френска торта,която е много-много вкусна!Не съм сигурна обаче коя фирма доставя тортите там. newsm78

# 71
  • София
  • Мнения: 3 271
ЛАГУНА Peace Peace Peace

# 72
  • Мнения: 99
С две ръце препоръчвам Гаврош. Четох вашите препоръчки и прегледах сайтовете на няколко от фирмите. Те предложиха най-ниска цена за това което исках, затова реших да рискувам. Останах приятно изненадана, когато ми донесоха тортата, защото изглеждаше по-добре отколкото на снимката от сайта им, а на вкус беше невероятна. Предимство е също така, че плащаш като ти я донесат, поръчваш по телефона, не те разкарват да ходиш на място. А бе, професионалисти.   bouquet  bouquet  bouquet

# 73
  • Мнения: 198
Още един глас за "100 грама сладки"-без конкуренция са и като визия на сладките, и като вкус

# 74
  • Мнения: 28
За Русе-РУЖАНА newsm10 newsm10 newsm10

# 75
  • Мнения: 1 155
Сладкарница "Лагуна" Peace Peace Peace

# 76
  • Мнения: 198
Смятам, че трябва да разграничим вкусно от красиво.
Красиво-повечето фирми декорират добре тортите.
Вкусно-много личен избор.
Попадала съм на торти в Неделя например, при които ядеш основно тесто-блатовете са дебели почти един пръст.
Аз обичам торти в които преобладава крема, но да не е тежък маслено-сметанов.

# 77
  • Мнения: 16
За мен най-добрите торти в София са на РОМАНС!

# 78
  • Мнения: 7 416

Аз обичам торти в които преобладава крема, но да не е тежък маслено-сметанов.

  И?Къде ги има точно такива? Rolling Eyes

# 79
  • София
  • Мнения: 188
Аз също съм им фен!  Party Party Party

# 80
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Купувам тортите на Маркрит от "Била" и "Фантастико" и мноооого ги харесваме. Особено еклеровата - много фин и лек вкус. Очарована съм от тортата им Сахер, която е максимално близка до оригиналната Сахер (такава каквато съм я опитвала в Демел във Виена).
На Романс харесваме японската торта, но отдавна не съм поръчвала, дано не са я променили.

# 81
  • софия
  • Мнения: 100
На Лагуна са много вкусни но последния път изглеждаше много зле,а беше за Р.Д. на детето,много се изложих."100-грама сладки" правят страхотни погачи

# 82
  • Мнения: 198
100 грама сладки

# 83
  • София
  • Мнения: 377
На външен вид препоръчвам Lucky (за София става въпрос) - миналата година поръчах за РД на малката торта с мишки, а тази година си избра със слонче, ще видим как ще я направят, но не се съмнявам, че ще е страхотно декорирана. На вкус - май най-много харесвам тортите на Лагуна, особено еклеровата Simple Smile

# 84
  • Мнения: 7 474
Купувам тортите на Маркрит от "Била" и "Фантастико" и мноооого ги харесваме.

Подкрепям, скоро ги опитах, страхотни са. А за Сахера просто нямам думи. Crazy

# 85
  • Мнения: 10
Много сладка тема  newsm38
Аз обожава тортичките на "Неделя". От там поръчвам за всеки празник. Обожавам Плодовата пита, Шоколадовия лешник, Малина и Боровинка. Последно бях поръчвала една огромна правоъгълна, мисля че се водеше 48 парчета с логото на една фирма отгоре и ми я направиха учудващо за следващия ден. Тогава много инфарктно я поръчахме. И желирания крем, с който изрисуваха логото отгоре беше невероятен. После се оказа, че и други гости на фирмата бяха поръчали торти от "Неделя" и ядохме само техни тортиииииии  smile3521

# 86
  • Мнения: 60
и аз съм за Лагуна ,
като и за Неделя

# 87
  • Мнения: 21
 Според мен "Захаро" правят най добрите торти в Бургас.

# 88
  • Rio de Janeiro/Austevoll/Varna occasionally
  • Мнения: 580
"Крамер" във Варна, невероятни са.
"Неделя" не стават вече

# 89
  • Мнения: 38
Сладкарница "Лагуна" за мен лично са най-добри.Поръчвала съм им повечето торти.Всички са вкусни,леки, а и за партита съм взимала от там всички са ги хвалили.Неделя си развалиха торти, а пък за "Дайски" и "Лучано" са все едно тип МНО. Романса и те нещо се поспряха. Говоря за София.

# 90
  • Мнения: 38
Пропуснах да кажа че в С-я има една верига сладкарници Тея,там също продават много вкусни торти но са малко по-скъпи,но на последък набира тенденция на популярност.
 Извинете за спама  Embarassed

# 91
  • Мнения: 165
В Сливен най- добри и вкусни са тортите на Шаклиян, Рандеви и на Фигаро също са добри.

# 92
  • Мнения: 359
Зравей те,
Аз да се запиша и да препоръчам една фирма! Торти Вега! Няма такова съчетание между изтънчен вкус на тортите и декорация!
От както ги открих други торти не съм ползвала! Галя и Жоро са адски мили, любезни и коректни хора! Галя е истински ценител и "пазител" на качествения вкус на тортите им! А за декораторката - специални поздрави! Много декоратори могат само да и целунат ръка!
Само при тях можеш да опиташ истинско еклерова торта! Леле докато пиша ми текът лиги направо ...
http://www.tortivega.com/
Аз също съм им фен.

# 93
  • Самоков
  • Мнения: 561
С две ръце за Лагуна, не съм яла по-вкусни торти от техните и на вид ги докарват. Peace

# 94
  • Мнения: 1 825
Във Варна Крамер бих отличил, близо до Чаталджа има 1 малко магазинче и там са хубави,2,60 лв парчето.
За София в Лагуна наи ме кефят.

# 95
  • Мнения: 290
За Варна препоръчвам "Амбелино". Сватбената ни торта беше от там и съм много доволна.
На второ място препоръчвам Крамер

# 96
  • Мнения: 1 745
Аз съм поръчвала сватбената ни от http://www.skylinecakes.com -останахме много доволни!Яла съм и още няколко от тях,много вкусни,но не знам кои,щото бях на гости! Mr. Green За една детска във формата на кола мога да кажа,че от горе цветния слой не ми хареса и беше много дебел,но иначе като цяло много ги харесвам и ще поръчвам за р.д. на малката! Peace

# 97
  • Мнения: 97
С две ръце за ВЕГА!

Невероятно вкусни, много красиви. Да не говорим за предимството да си спестиш време и поръчаш онлайн да ти я доставят.
Цената им също е доста конкуретна според мен.

# 98
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
За Бургас:
-Амадеус
-Захаро  http://zaharo.info/main.php?page=gallery&t=1

# 99
  • Бургас
  • Мнения: 116
В Бургас и аз съм за Захаро,страхотно красиви и вкусни торти Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт