Проблем с принтирането-спешна помощ

  • 601
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте мами,моля Ви за спешна помощ-трябва да отпечатам документ на принтера, но при принтирането ми излиза най-отгоре на листа един ред с информация от коя папка е взет документа и какво представлява този документ-в случая jpeg с резолюция и т н
Как да махна този ред-като натисна Print Setup излиза че тези неща са зададени и не ми дава право да ги отметна Show file name, Show image information, Show file description newsm78

# 1
  • Sf
  • Мнения: 808
Документ ли е или само jpeg?

Ако е документ, върху който има и снимка, то отвори си чисто нов документ на десктопа, после отиди на онзи документ, който искаше да принтираш, кликни с десен бутон на снимката - copy image и я пренеси/paste на празния документ.

Ако имаш и текст - по същия начин - copy*paste.

Не го запаметявай документа на десктопа и пробвай да го принтнеш.


За друго не се сещам. Успех!

# 2
Проблемът се появявав на каквото и да реша да принтирам-и на снимка и на докумнет/нещо от настройките е/този ред си го няма в оригиналния документ

# 3
  • Мнения: 212
Здравейте мами,моля Ви за спешна помощ-трябва да отпечатам документ на принтера, но при принтирането ми излиза най-отгоре на листа един ред с информация от коя папка е взет документа и какво представлява този документ-в случая jpeg с резолюция и т н
Как да махна този ред-като натисна Print Setup излиза че тези неща са зададени и не ми дава право да ги отметна Show file name, Show image information, Show file description newsm78

Питаш мамите, аз не съм мама, но ще си позволя да ти отговоря.
Трябва да махнеш отметките от тези опции "Show file name, Show image information, Show file description". А това че не ти дава да ги махнеш е затова че нямаш права. Извикай администратора на компютъра да ги махне.

# 4
Благодаря на отзивчивостта и на женската и на мъжката част от форума-става въпрос за принтер Канон-купих го от Техномаркет вчера и съм си го инсталирала на домашното РС-нямам администратор, който да ми ги отметне/няма ли как да го направя сама

# 5
Дали да се опитвам да го преинсталирам

Общи условия

Активация на акаунт