ВТОРОКЛАСНИЦИ/19/.

  • 51 725
  • 540
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 608
Нашите второкласници

Варна   ОУ "Г.С.Раковски"   Катрина   doro
Варна   СОУ"Димчо Дебелянов"   Екатерина-2 "А"   mamaivi
Варна   СОУ"Кап.Петко Войвода"   Георги   tanito81
Габрово   8 ОУ 'Св.св. Кирил и Методий"   Стоян   Remisteri
Карлово   СОУ "Васил Левски"   Веселина-2 "А"   chanoir
Ловеч   ОУ "Хр. Никифоров"   Никол   ilrai78
Пазарджик   НУ"Отец Паисий"   Валентин   petjah
Пловдив   СОУ " Патриарх Евтимий"   Яна-2 "Б"   minimo
Пловдив   СОУ "Н. Вапцаров"   Йоана-2 б   Бенджи 2710
Пловдив   СОУ"Свети Софроний Врачански"   Александър   alexsander_nikol
Разград    СОУ"Христо Ботев"   Илиян   tania2007
София   101 СОУ "Бачо Киро"   Данислав   Медовинка
София   105 СОУ   Александър   Айяла
София   105 СОУ Атанас Далчев   Мартин-2 "В"   bb
София   118 СОУ "Акад.Людмил Стоянов"   Вяра   juli_et
София   120 ОУ Г. С. Раковски   Иван   =^._.^=
София   120 ОУ Г. С. Раковски   Кремена   Етиа
София   120 ОУ Г. С. Раковски   Марти - ІІ Б   Вени***
София   123 СОУ   Николай   vpam
София   125 СОУ   Васил   sisko2
София   138 СОУ "Проф. Васил Златарски"   Симона   tsveta_pile
София   32 СОУ   Стефи-2 "г"   kiki77
София   98 НУ ''Св.св.Кирил и Методий''   Гери   Сънливка
Варна - VІІ СОУ "Найден Геров" - 2 а
Момчилград  Владислав 2 клас ОУ"д-р Петър Берон"



Старите теми:
Предучилищници
Предучилищници 2
Предучилищници 3
Да кажем дружно "Добър час" на нашите деца във първи клас /4/
Да кажем дружно "Добър час" на нашите деца във първи клас /5/
ПЪРВОКЛАСНИЦИ /6/
ПЪРВОКЛАСНИЦИ /7/
ПЪРВОКЛАСНИЦИ /8/
ПЪРВОКЛАСНИЦИ /9/
ПЪРВОКЛАСНИЦИ /10/
ПЪРВОКЛАСНИЦИ /11/
ПЪРВОКЛАСНИЦИ /12/
ПЪРВОКЛАСНИЦИ /13/
ПЪРВОКЛАСНИЦИ /14/
ПЪРВОКЛАСНИЦИ /15/
ПЪРВОКЛАСНИЦИ /16/
ПЪРВОКЛАСНИЦИ /17/
ВТОРОКЛАСНИЦИ

Последна редакция: ср, 29 окт 2008, 11:59 от kopche

# 1
  • Мнения: 2 803
Вместо запис. Днес се побърквам да учим английската азбука. Явно на детето му е доста трудно. При вас как е?

# 2
  • Мнения: 6 029
doro, моето дете я знае от детската градина още.  Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 6 210
doro, помня една песничка за английската азбука от моето детство и преди време взех, че я потърсих, защото с нея се учи много лесно. Тя ми помогна и за Марти, надявам се да помогне и на твоето детенце. Ето линк http://www.hello-world.com/English/song/alphabet.php  Peace

# 4
  • Мнения: 2 803
doro, помня една песничка за английската азбука от моето детство и преди време взех, че я потърсих, защото с нея се учи много лесно. Тя ми помогна и за Марти, надявам се да помогне и на твоето детенце. Ето линк http://www.hello-world.com/English/song/alphabet.php  Peace


Благодаря ти. Дано да се справи по-бързо.  bouquet


# 5
  • София
  • Мнения: 6 210
За нищо! Обикновено всичко, що е на компютъра има по-голяма популярност, било то буква, задачка или песен  Mr. Green Имам още две вариации на песента, но са ми в mp3 формат. Ако имаш интерес, пусни ми мейл на лични и ще ти ги пратя, или пък да взема да ги кача някъде и да сложа линк, ако и на някой друг му се допее Wink

# 6
  • Мнения: 804
Запис и от мен.

Някой направи ли списък?
Аз, ама е тотално непълен. Правих,добавях деца и майки,но по едно време престанаха да си дават данните и си остана само с 20-тина деца.
Дай ми имейл да ти го метна или ако предпочиташ ме потърси на скайпа.

# 7
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
някой прави ли входящо по околен свят,за да напише какви са били въпросите

# 8
  • Мнения: 751
Запис  и от мен в новата темичка. Hug
Моя син не е споменавал за входящ тест по околен свят.
А за английския език нещо не съм много доволна от обучението в училище,и затова го записах на частни уроци при една учителка.
Айде ставам да пишем домашни. Crazy

# 9
  • Карлово
  • Мнения: 4 572
Веси няма проблем с азбуката, от любопитство я научи и почти не бърка букви, но все пак 2-3 години в детската учиха, думи песни, стихчета, беше и останало само писмено да я научи. На клавиатурата пише на фонетичната азбука. Дори се опитва да чете думите от учебника и то доста сполучливо. Госпожата по английски обясни, че няма да изисква четене до Нова година, освен на някои лесни думички. Повече ще държи на въпросите да се отговаря правилно.

# 10
  • Мнения: 367
tanito81,кажи за тази учителка.Обучението индивидуално ли е или групово,каква е цената и къде се провеждат часовете.Ако искаш и на лични,но може още някой да се интересува,например Аника  bouquet
Ние домашните ги пишем в петък и два дена е свободна.Има задължението да чете по някоя страничка през почивните дни.
Вени  bouquet за песничката.

# 11
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Запишете и нас в списъка  - Владислав 2 клас ОУ"д-р Петър Берон" Момчилград

# 12
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
никой ли не е правил входящо по околен свят? newsm78

# 13
  • Мнения: 472
Аз също не съм доволна от обучението по английски в училище,но не искам да го натоварвам с допълнителни уроци. Мисля да поизчакам до другата година.
В нашето училище започнаха да пишат думи и изрази на английски,произношение и превод без да са взели буквите. Направо ми се струва абсурдно. Имат всеки ден за домашна да пишат всяка нова дума по два реда ,без да знаят какво пишат и как се чете душичките. Буквите щели да започнат да вземат след 2-3урока.

# 14
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 146
Много сте писал Laughing Докато Ви изчета ooooh!

Радо не е споменал за входни нива, но предполагам са ги правили без даже и да разберат, че е нещо по-различно от тестчета и листчетата с упражнения, които им дава класната Wink Отделно им подготвя едни листчета хем за преговор, хем за автоматизиране на сметките до 20 - за 3 минути максимум да решат 20тина задачи със събиране, за други 3 минути - с изваждане. Забавно им е и се забавляват кой по-бързо и по-вярно ще реши задачите.

Миналата година взеха азбуката по английски, та сега пишат прости думички. Наблюдавам бърканица между кирилица и латиница, но предполагам ще свикне. А по немски учат буквички, които са както на български.

Общи условия

Активация на акаунт