Тест за алергии къде ?

  • 832
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 397
Искам да направя на синът ми тест за алергия към лекарства и АБ, и не знам къде,  и ако може да ми препоръчате лекар  Hug

# 1
  • Мнения: 4 017
Алексаднровска болница.

Лекар не мога да ти посоча

# 2
Аз мога да ти препоръчам д-р Маркова.Много е добра,но се намира в Пловдив

# 3
  • София
  • Мнения: 1 603
kimba77, отидете в клиниката по алергология в Александровска болница. Поне до скоро, това беше мястото, където се правят най-голям брой и най-добри изследвания. Не знам обаче, как е със записването сега, само ще споделя личен опит от преди 6-7 години - трябваше да чакам за час почти месец. Лекар и аз не мога да ти препоръчам, беше отдавна, а и влезнах при този, който беше на смяна.

# 4
  • Мнения: 383
Алергологията на Медицинска Академия / Александровска /, малка сграда в дъното на двора, коридора в дясно - доста се чака, но наборът им от тестове е най-добрия.Трябва да се разровя и мога да дам и име!!!

# 5
  • Мнения: 3
Здравейте! Имам информация за София за проф. д-р Жени Милева, алерголог, но не знам дали преглежда деца. Ние смятахме да водим нашето дете при нея, но така се стекоха обстоятелствата, че не успяхме. Все пак, ако ви интересува адреса на кабинета е: бул. "Прага" № 14, тел. 952-59-40; GSM: 0887/458-250. Мисля че работят заедно с д-р Мустаков, на не съм сигурна, трява да има сайт с повече информация, така че проверете.Дано данните които ви дадох още да са актуални. Успех! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт