Какво мляко след 11-12 мес.?

  • 510
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 370
Калина утре ще навърши 11 мес. Кърмена е до 6 мес., след това мина на Милумил. Пробвах (наскоро) да дам кисело мляко, но го отказа категорично newsm11. Сега пие Милумил 3, обаче не знам до колко месеца може да го пие. Дайте съвет какво да правя - да продължавам ли с Милумил-а, да пробвам ли друго адаптирано мляко или да я тормозя с кисело такова.  newsm78 Мляко пие доста - сутрин и вечер по 260 мл. ииииии, честно казано, Милумила вече ми излиза доста скъпичко... Така де, над 13 лв. за 600 гр. мляко ни идва малко множко. Е, ако е най- доброто за нея, ще купуваме, но се чудя... чудя... чудя... Чакам с изплезен език и размахана опашка вашите съвети, мами.

# 1
Гизи защо кисело newsm78
Ще почнете с прясно след годинка Wink
Или не искаш Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 1 263
Гизи, ако можеш задръж така до годинката. Ако моята девойка не ми беше отказала адаптираното мляко щях да продължа да й го давам. Мисля, че е най-добре адаптирано до годинката, а и след това също има хуманизирани млека. Вярно, че излиза много скъпо, но карай докато може. По-принцип киселото мляко е по-доброто решение от прясното мляко. Но като го отказва Rolling Eyes Аз дълго време не исках да замествам сутрешното и вечерното мляко, но след като сама го отказа, започнах да давам сутрин попара или овесени ядки със сирене, а вечер - кисело мляко (в твоя случай - давай си адаптираното, т.е. запази поне едното млечно хранене)

# 3
  • Мнения: 5 577
Интересна тема, ще я следя, и мен ме интересува.
Нашата педиатърка каза НАН до 3 години, но аз нещо не съм много сигурна в това...
Като 4е ли не му харесва ве4е както преди.

# 4
  • Мнения: 5 713
Ами аз мисля така да правя, само да сме живи и здрави.
До годинка ад. мляко- няма отказване от него, сутрин не мога друго да й дам, търси си го като наследство Laughing
След 1 годинка кисело мляко и постепенно прясно в сготвено състояние.
След 2 годинки прясно.
Дали да спра ад. мляко след годинка ще питам педката, не знам  newsm78.

# 5
  • Мнения: 6 315
Йоан пие млякото Нестле Джуниър в момента. След като направи годинка от НАН2 минахме на него.

# 6
  • Мнения: 83
Здравей, Алекс е на 11 мес.в момента ,до 9 м бяхме на аптамил 3 но и на мен ми излизаше доста скъпи4ко ,и минах ма Фризо 2 то е до1 год.След тожа ще мина на Фризо 3 то е до 3 години .Да ти кажа  Алекс не усети разлика при смяната на млеката  ,апък ито също е добро и доста по-евтино 6,80 лв. е кутията  ,така 4е ако решиш можеш да пробваш .

Последна редакция: ср, 06 юли 2005, 14:32 от didko_st

# 7
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Аз започнах да давам на Нели от 2 дни Фризо 3. На нея много й харесва, въпреки че аз се съмнявах, заради силния му аромат на ванилия Simple Smile

# 8
  • Мнения: 8 505
Приятелката ми е много доволна от Нестле Джуниър.Когато дре навърши годинка и аз мисля да я пробвам на това мляко.

Общи условия

Активация на акаунт