моля спешно ако някой знае билка за сън?

  • 8 955
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 473
здравейте мили мами. моля помагайте - не мога да спя, вече опитах какво ли не и нищо не помага. дайте съвет ако някой знае някаква билка или нещо природно, което е имало ефект? мерси много предварително.

# 1
  • Мнения: 1 545
Ако си пила лекарства и то от силните и билките няма да помогнат. Иначе ако не можеш да спиш от нерви можеш да си вземеш жълт кантарион. Също маточината успокоява. Хмел, валерианата също помагат. Тези неща ги има и на таблетки. НО първо зависи от какво е безсънието и второ, зависи какво си пила. Опитай с кантариона може да помогне.

# 2
  • Мнения: 822
Защо не пробваш с нещо безобидно като мента,глог и валериан?

# 3
  • Мнения: 473
пробвах силен извлек на валериан, но не помогна. мерси.

# 4
  • Мнения: 2 926
Защо не пробваш с нещо безобидно като мента,глог и валериан?
И аз щях да препоръчам това, ама щом не помага, значи изобщо не си за билки, а за нещо по-силно.
Иди на лекар  Peace

# 5
  • Мнения: 1 335
Глог, валериан, мента ... чай от маточина .... пресно мляко ...

# 6
  • Мнения: 7 201
Билков успокоителен чай-от аптеките.При мен винаги има мн. добър сънотворен ефект. Peace (на каквото и да се е дължало безсънието ми)

# 7
Argentum nitricum 15 ch  Това е хомеопатично лекарство на мен ми го изписа д-р Михайлов от форума на Часът на мама и аз съм много доволна Слагат се три зрънца под езика и лягаш и заспиваш без проблем Дано и на теб ти помогне. пробвай ако не помогне няма и да навреди защото е направено от билки Успех

# 8
  • Мнения: 17 546
В аптеките се продава чай, който се казва "Лека нощ". Комбинация от успокоителни билки с приспивен ефект. Потърси го, дано ти помогне.

# 9
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
ама нали знаеш,че трябва да намалиш консумацията на шоколад,кола и кафе,даже ако е възможно да ги употребяваш много рядко

# 10
  • Мнения: 473
мерси на всички.

# 11
  • Мнения: 510
Лавандула под възглавницата или няколко капки етерично масло от лавандула на нея. Peace Бих ти препоръчала и един релаксиращ арома масаж!

# 12
  • Мнения: 923
МЕЛАНТОНИН хранителна добавка ,много съм доволна от него
 Hug

# 13
  • Мнения: 2 110
Ремотив, безобиден е !

# 14
  • Мнения: 2 241
Лавандула под възглавницата или няколко капки етерично масло от лавандула на нея. Peace Бих ти препоръчала и един релаксиращ арома масаж!

 Peace
Освен това можеш да сложиш лавандула в тенджера с гореща вода и да се наведеш над нея да подишаш около 20-тина минути.
Освен, че ще те успокои, е хубаво и за кожата на лицето.

Общи условия

Активация на акаунт