DE 92 - Добре дошли на новите звезди Ева, Мария, Яна, Елиас!

  • 15 484
  • 280
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 521

 
                                 
 

                                                 
 
                               

Теми 1-64
Тема 65
ДЗДС-Томас или Сийл? ДЕ-66
Зайци крият яйца из немската земя - тема 67
По гащи или без гащи? Това е въпросът No 68 в Германия.
Зоммер 69 Нецензурната немска тема
70-та, немска, юбилейна тема
В очакване на пролетни Хайделбергски среЩи или поне снимки от тях - ДЕ 71
73те немски клоШарки....много сме, силни сме 
74ДЕ - бакпулвер на Йоткер купуваме и козунаци надуваме
75ДЕ - Великден и при нас дойде, сега 1 май ни зове 
76та Немска - "Сигнално жълта" - тема 
77ма немска тема
Жените с косачките - немска тема N78 
79та Немска тема - с косачки, ама резачки
Тема: Номер 80 в Германия zа мами "с" и "беz" ВИШЕ 
Немска 81ва - Риоха от солидарност не пием, футболната мъка с бира ще измием
82 черноморски акули в купа НЕМСКА вода 
83ма призрака в немските кнайпи. Йохохо и бутилка шнапс!
В Германия jodeln-уваме и тролеи сънуваме - тема 84
Прахосмукачки и други немски чудачки по схема No 85
86та немска = 86 Wunderkind-чета и още по-wunder-ските им майки
88ма немска тема на горските феи и техните джуджета 
89та немски Изолди на три стана тъкат за Трищана
90та немска- Щъркелово гнездо
Вечи, Гери, Петка напънете и бебетата най-после покажете ДЕ 91


Картата
Албумът
Deutschland kocht или Готварска тема на НЕМСКИТЕ мами 

Toва сме ние,които правим темата:
 
Mi6ka, Lale32, Tatjana, surfline, Liska, rien, dezita, Мамунката, pepelyashka, mystic, Biskara, Вечерница, maira , анна в, Priyatelka, ZiMa, Mon Cheri, niko_leta, Nessa, matakosmata, Danin, Guinni, Котарана, _ШоШи_ , Biba, mili, mopssy, Чиколина, Geri, diangeliGrami, Сердикаasyalein, NatMilli, Новичка,   asseto , Sesiliq, mugel, mama Mishonka, NADIA_BUBA, Mama_mama, myran, jabata_dil, Geia, perla, Бахи, tanja33, eli_dm, morska midicka, Шехи, Pipe, petka80, Мимак, desi manova, Siiu, nisilia, .bibitka., @->-- wild flower, vanche_mamche

Ако някой иска да го влкюча в списъка да ми пусне едно лично съобщение.

Последна редакция: пт, 26 сеп 2008, 16:40 от surfline

# 1
  • Мнения: 3 880
Пу първа smile3534

# 2
  • Мнения: 2 567
Браво, старата тема си изпълни предназначението и ето ни с новите бебета!
Добре дошли на Яна и Елиас!
Много целувки на щастливите майки!  bouquet

# 3
  • Германия
  • Мнения: 8 084
Предвиждам им звездно бъдеще, и трите бебета ни оставиха да тръпнем в очакване.  Wink

# 4
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Честита рожба Кате, да е жив и здрав малкия Елиас. Да има слънчево и безгрижно детсво!!! Бързо възстановяване на теб и те чакме с подробностите.  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 5
  • Мнения: 7 605
Хайде и аz се местя  Wink

# 6
  • Мнения: 3 521
Аz 4етох "бърzо влиzане във форУма"  ooooh!  ooooh!  ooooh!  Май е време zа по4ивка  Whistling

То има ли разлика Laughing?

# 7
  • Мнения: 1 584
  bouquet

Тук при нас най-после грейна слънце и цяла сутрин бяхме навън. Ама вчера съм настинала и така ме боли гърло Sad

# 8
  • Мнения: 2 907
Аz 4етох "бърzо влиzане във форУма"  ooooh!  ooooh!  ooooh!  Май е време zа по4ивка  Whistling

То има ли разлика Laughing?

 Joy

Оф, да се оплача. Организмът, който изплаща детските пари във Фр. се усетил след две години и половина, че не трябвало тукашните да ми плащат ами фамилиенкасе-то от Германия. И сега сумата от 3600 е си искат обратно. Да не ви обяснявам какви папири пак попълвам, за да подадем за немски детски, че и Германия да изплати парите обратно. Даже в кметството на Висамбур ще трябва да ходя, да ми попълват стотния лист. Тъкмо си бях помислила, че бумагите взеха да намаляват...

# 9
  • Мнения: 122
Честито на вси4ки родили мам4ета.Много 3драви,спокойни и усмихнати да са беб4етата ви ylinfant .Бьр3о вь3становяване на родилките  bouquet  Много радост на трите семейства  family

Днес гледахте ли новините....3а летиЩе кьолн бон , 3аловили 2ма терористи .Утре един приятел лети ,хвана ме страх....абе какви са тия хора бе,няма ли да престанат с тия и3родЩини  Imp

ПО повод дрехите,последно купих на моя три 4ифта панталонки от бейби валц и сьм много доволна PeaceИна4е от Ц и А ,Х и М,Кик ,Ц и П...

Последна редакция: пт, 26 сеп 2008, 14:29 от eli_dm

# 10
  • Мнения: 3 880
Мисти, теб са си те заплюли там във Франсето и току ти хвърлят някоя пръчка между колелата, за да те проверят дали си още във форма Wink.
Всъщност имат ли право да искат това от теб? Грешката е тяхна, като имат пари за взимане да ходят да си ги търсят, тъкмо ще се научат за друг път да внимават къде си дават парите. Така де, някоя трътка е бляла тогава, а сега ти ще обикаляш да събираш хартийки.
Поне сумата долу-горе една и съща ли е?

# 11
  • Мнения: 7 605
Поне сумата долу-горе една и съща ли е?

Според мен ако Ще полу4и немски детски, Ще полу4и 4620 ?, т.е. е на кирия. Неприятното е 4е вероятно трябва да върне френските преди да е полу4ила немските  Sad Съ4увствам ти, Мистик, това е наистина гадно  Sad

Ели, кой е тоzи магаzин Ц и П?  newsm78

# 12
  • Мнения: 707
Добре дошъл на Елиас Теодор! Да е жив и здрав, да папка и спинка и много да слушка  Grinning!
Честито на семейството!


# 13
  • Мнения: 1 242
Вечерничке! Честит ти Божи дар! Grinning
Да ви е здрав, да ви радва и да му се случват само неща, които ще го правят щастлив!
Бързо влизане във фор(У)ма!   bouquet


Потресена съм просто. Възмýтена съм сложно. Laughing
Няма и двайсет дена откак родих, а Сърфи вече смята щерка ми за старо куче! Mr. Green

# 14
  • Мнения: 2 907
Биба, Татяна, значи следното става. Немската каса ще им върне директно парите на френската. Обаче преди това имам страшно много бумаги за попълване, слагане на печати, ходене до старото ни кметство етц, етц, етц.
Татяна, как ги изчисли 4620е?  Shocked Че нали уж детските в ДЕ са по-малко от тези във Фр? Нищо не разбирам.

Иначе не е трябвало Фр. да ни ги плаща защото аз не съм работила, а мъжът ми 1. германец 2. работи в Германия
Ама това е техен проблем, че не са се информирали - нали на данъчната ни декларация, която им пращам всяка година си пише, че мъжът ми е гренцгенгер. А френските детски дори не съм ги искала, те си почнаха автоматично след като родих. И 3 години по-късно ми сервират това.

Мунке, не старо куче, ами старо маймунче  Wink

Общи условия

Активация на акаунт