залъгалка до кога?

  • 3 248
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 257
Синът ми е почти на 1 година и половина но още иска залъгалка когато заспива. Вие кога махнахте залъгалките ?

# 1
  • Мнения: 4 111
Моят син е на година и осем месеца и заспива със залъгалката. Като не е наблизо опитва да лапа пръст, което никак не е за предпочитане и му я давам. Навън не я ползва, само като спи и това не ми пречи.

# 2
  • Мнения: 1 586
Ох ние сме вече на 2 години и вечер още спим с биберона........ ooooh! е все пак има напредък, спря да я търси в яслата и сигурно скоро ще я загубим .............. Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2 090
На около една годинка сина ми се отказа от залъгалката.Просто забелязах че изобщо не я търси и иска през деня,и започнах известно време само като заспива вечер да му я давам(тогава я търсеше).За много кратко време успях да я махна изцяло,с повече гушкане и люшкане вечер това стана сравнително лесно и без истерии Peace

# 4
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Ох ние сме вече на 2 години и вечер още спим с биберона........ ooooh! е все пак има напредък, спря да я търси в яслата и сигурно скоро ще я загубим .............. Mr. Green

ООО вие сте добре,ние и през деня не я оставяме.
В понеделник тръгва на ясла,незнам там как ще се оправят с бибата. newsm78

# 5
  • Мнения: 139
Моята дъщеря не я търси през деня но не може да заспи без нея и през ноща като се събуди и като я изпуснала започва да плаче докато не я намери  Mr. Green Нямам представа как ще се откажем от нея

# 6
  • Мнения: 2 015
Моя син е на две, но от скоро изведнъж спря да я търси.Но доста дълъг период я ползвахме само вечер Peace.

# 7
  • Мнения: 4 784
И моят като му се доспи си я търси. На годинка и осем е почти.

# 8
  • София
  • Мнения: 255
Бебето ще ти покаже....

# 9
  • Мнения: 676
Всяко дете е различно, аз лично на моя син махнах биберона,когато беше на 1г9м и отидохме на почивка,защото вкъщи беше абсурд това да се случи -  той знаеше къде го слагаме и ако не му го дадем е едно реване и тръшкане, но там мина безболезнено и като се върнахме след 10 дни той вече не се сещаше.

# 10
  • Мнения: 1 674
Моята дъщеря не я търси през деня но не може да заспи без нея и през ноща като се събуди и като я изпуснала започва да плаче докато не я намери  Mr. Green Нямам представа как ще се откажем от нея
и при нас е така

# 11
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Ние късно махнахме залъгалката. Това лято. Стана съвсем без проблем. Казах му че едно коте я е изяло и той изобщо не реагира. От време на време пита къде е бибата и сам си отгоравя... ааа мацито я е изяло.

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
На синът ми я махнах на 8 месеца,а дъщеря миникога не е ползвала

# 13
  • Мнения: 581
 След две годинки, когато детето само спря да я търси.

# 14
  • Мнения: 5 940
Синът ми до преди месец  я използваше само вечер, но откакто взе да казва някои думи, да може да си я иска, като види друго бебе с биберон или я мерне вкъщи, непрекъснато повтаря "дай ба" /дай биба/. Реално погледнато сега се научи.

Общи условия

Активация на акаунт