Добри аниматори за рожден ден от Бургас.

  • 6 739
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
Здравейте, искам първо да се извиня ако е имало такава тема някъде,но нямам време да търся.Искам да попитам за някои интересни и забавни клоуни за рожден ден от Бургас.Канила съм Смарти парти и едни други мисля че бяха Шпунг или нещо подобно,но не ми харесаха.Моля ако някой знае за други да сподели.

# 1
  • Мнения: 320
Клуб Смехотерапия предлагат аниматори извън клуба - 0899 957016 - костюми, рисуване, балони, игри...
И Ирена Ненчева е добра, тя е клоун.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 579
 Моя приятелка беше поканила Ирена Ненчева на рожденния ден на дъщеря си и мога да ви кажа . че беше много забавно - имаше карнавал,маскиране и много смешни игри в които участвахме даже и ние големите. Професионалиста си е професионалист!!! Тя е една от най-добрите актриси в Кукления ? И не работи с агенция. Ето ви тел.й - 0898 58 78 91

# 3
  • Мнения: 452
Записвам си номера на Ирена Ненчева, че последния път бяхме с Щуромания, но нещо не съм впечатлена   Thinking

# 4
  • Мнения: 1
Аз съм ползвала услугите на няколко парти агенции в Бургас и не съм особено впечатлена. Преди около месец присъствах на рожден ден на детенцето на една моя приятелка, който беше организиран от Шпунг, и децата се забавляваха страшно много. Имаше двама аниматори, подаръчета за всички деца, игрите им бяха занимателни и интересни за децата, украсата беше на ниво.

# 5
  • Мнения: 296
Момичета, дайте актуална информация за добри аниматори, които наистина да забавляват децата /4 - 7 години/, извън детски клуб. Ще съм благодарна за бързи отговори, че няма много време.

Общи условия

Активация на акаунт