избелващи кремове за лице и тяло

  • 34 776
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 123
 GrinningЗдравейте момичета! Hug
Търсих подобна тема,но не открих...

  Обичам лятото,но ми излизат много лунички.Знаете ли някакви избелващи кремове,както за лице така и за тяло?

# 1
И мен ме интересуват ще следя темата

# 2
  • Мнения: 2 110
Да ! Хубава тема за  след лятото !Аз също имам проблеми със слънцето ! Но, след всичко което изчетох по подобни теми ,стигнах до извода ,че трябва да се отиде при козметик-дерматолог-професионалист !Много сразлични кожите и причините !  costumed050

# 3
  • Варна
  • Мнения: 33
Талодерма серум, лосион и крем. Изчистват супер. Също съм чувала за ахромин и дебел слой лимонов крем.  Кисело мляко с аспирин - всяка сутрин.  Simple SmileОтвреме на време като режеш краставица натъркваш.

# 4
  • Мнения: 1 811
За мен най-сполучливия избелващ крем е "Кокона и майка",има го в аптеките и не е никак скъп.Мисля,че има и лосиони за тяло от тази серия,аз това лято си купих и слънцезащитен лосион "Кокона и майка"-много добър е Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 599
БиоТрейд имат един избелващ тоник, който е много добър продукт за тази цел

# 6
# 7
  • Мнения: 1 111
Имам същия проблем и ползвам тоник на DDF.Много добър продукт,само за седмица луничките доста поизбледняха.

# 8
  • Мнения: 3 306
и аз имам такъв проблем  ooooh!  и се записвам да ви следя

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
За крем за тяло нямам представа, но от бременността ми се появиха пигментни петна, които се махнаха за месец мазане. Говоря за тази серия избелващи кремове за лице, сега започвам да ползвам и зимния крем, защото самото премахване на пигментите е доста трудно, а не си искам петната обратно!

# 10
  • Мнения: 2 803
Ще я следя темата. Peace

# 11
  • Мнения: 2 388
Хайде пак. ooooh!

За крем за тяло нямам представа, но от бременността ми се появиха пигментни петна, които се махнаха за месец мазане. Говоря за тази серия избелващи кремове за лице, сега започвам да ползвам и зимния крем, защото самото премахване на пигментите е доста трудно, а не си искам петната обратно!

РЕД, виждам, че си от Бургас. Откъде мога да си купя такъв крем?
Имам няколко петънца ( лунички ) на носа още от русия ми период и нямат махане. Sad
Всички казват, че са много сладки, но аз с удоволствие бих се разделила с тях.

# 12
  • Мнения: 123
 Rolling EyesНа мен освен лунички,ми излязоха и пигментни петна и бенки.Може би трябва да ходя на кожен лекар.
  От приятелки знам,че "кокона..." е било много ефективно по време на бременоста им.


                Какво представлява ахромин?Не съм чувала до сега?

# 13
  • Мнения: 1 111

И на мен ми направи впечатление,че момичетото ходи по темите и само запис,запис,запис #Crazy

# 14
  Какво представлява ахромин?Не съм чувала до сега?
ТОВА Е КРЕМ ЗА ИЗБЕЛВАНЕ-РУСКИ, СТРУВА КАМ 2 ЛВ. НЯКОЙ СА МНОГО ДОВОЛНИ, ЛИЧНО АЗ НЕ ВИДЯХ ЕФЕКТ, ВЪПРЕКИ , ЧЕ ГО ПОЛЗВАХ ДОСТА ВРЕМЕ, МНОГО СЪМ ДОВОЛНА ОТ ХИМ.ПИЛИНГ НА ЕЙВЪН

Общи условия

Активация на акаунт