Отговори
  • Мнения: 51
Здравейте отново, мили бъдещи и настоящи майки,
Бременна съм вече в седмия месец и тъй като се местя от друг град в Пловдив още не мога да се ориентирам. За това моля за вашата помощ. За израждащ лекар съм се спряла на д-р Даскалов и клиника "Селена", но като лекар към здравната каса днес за пръв път посетих д-р Бабаков. Той също ми ппредложи да раждам при него. Тъй като отзивите са добри и за двамата бихте ли ми помогнали да избера единия. Единственото което искам е всичко да мине добре за мен и бебенцето ми. От сега трябва да се ориентирам за личен лекар. Казвали са ми че бебето и майката е хубаво да посещават един и същ. Живея на булевард Източен до Каменица ако това има значение за избора на лекар. Бихте ли ми препоръчали някой добър педиатър. Имам само 2 седмици да го намеря и да се запиша, тъй като нямам здравен картон, а новия лекар трябва да ми издаде нов. Най - важното за мен е да е добър педиатър (все пак бебето е по важно от всичко).Предварително благодаря за помоща ви.  Heart Eyes

# 1
Здравей Бъдеща мамо,
аз раждах през януари тази година в Селена, и съм много доволна от обслужването там. Моя съвет е изобщо да не се колебаеш а да родиш там. Персонала им е от най-добрите лекари и мед сестри.
За личен лекар на детето съм избрала д-р Заимова в поликлиниката зад Католическата църква. Ще ти е удобно. И аз живея до Каменица, по-скоро до училище Паисий Хилендарски. Заимова е много готина. Но не ти препоръчвам в никакъв случай Молева. Имам приятелка която се отказа от нея. Много е дръпната, мазна и некадърна според нея.
Е, успех!

Общи условия

Активация на акаунт