не се е изхождала от снощи в 21.00???

  • 572
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 006
вече стават повече от 12 часа без "акита" - кво да я правя?
А няма месец още и сме само на кърма?

# 1
  • Мнения: 2 489
Моят син само на кърма не беше акал 2 дена. Спокойно, вече ще се разреждат акитата - моят в началото акаше по 5-6 пъти, сега вече 1 път на ден.

# 2
  • Мнения: 667
Не се притеснявай. Всичко е наред.
виж това
Цитат
Кърмените бебета могат да ходят по голяма нужда от няколко пъти дневно в първите няколко седмици до само веднъж или два пъти за цяла седмица.

# 3
  • Мнения: 6 315
Не се притеснявай! Някои бебета на кърма толкова добре я усвояват, че може по няколко дни да не акат. Изчакай и ако не се изака, хапни нещо разхлабващо - ще подейства чрез кърмата.

# 4
  • София
  • Мнения: 10 291
Ако бебето не се напъва и не го боли коремчето, не мисля че има място за притеснение! Али се е случвало да не ака и по 2-3 дена, но личеше че не и е дискомфортно!

# 5
  • Мнения: 1 006
Благодаря, така като знам че не е единичен случай, съм по-спокойна......малко по-спокойна!
Ама чак пък два дена ли? Брей-й-й!
Ама всъщност тя има някакви напъни, не знам сега колики ли са или се напъва Sad #Crazy

# 6
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Simple Smile спокойно:)
няма място за притеснение. 2-3 дена е съвсем нормално да нямате големи подаръци...Simple Smile

# 7
  • Мнения: 532
Не се притеснявай ако минат пове4е от 48 часа давах дуфалак да не я боли като се изхожда.Точно когато сте на кърма не се запичат , а я усвояват цялата.И аз се бях панирала в началото , но няма проблеми.Успех в изхождането.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 621
О, не се притеснявай,до 2-3 дена е нормално да не пълни памперса! И мойта беше така като бебе,ако не я боли коремчето няма страшно.Изчакай и не го мъчи детето с дуфалaк, термометри и прочие методи. Laughing

# 9
  • Мнения: 1 006
Благодаря ви отново........
сега преди храненето в 15.00 имаше подарък за мама
ура Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 1 621
А така, браво на детето и мама да е спокойна. Laughing

# 11
  • Мнения: 5 577
Искам да кажа по темата, 4е в една книга, доста стара, пише 4е до 15 дена е нормално да не акат бебенца  #Crazy
Добре, 4е бебо4ка се е оправила  Hug

Общи условия

Активация на акаунт