AQUASOURCE или FOREVER- алое вера

  • 5 279
  • 15
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 270
  Момичета помагайте.  Praynig Имам дилема.
  От коя фирма да купя витамини за малчо.много боледуваме и ми предлагат и от едната серия и от другата витамини ,които били естествен антибиотик ,укрепват  имунната система и се използват за профилактика.
   Моля ,мамите ,които са ползвали някои от тези продукти  да кажат какви са техните наблюдения.
 На  FOREVER- алое вера продуктите са  Aloe Berry Nectar-Нектар от Алое и боровинки +Forever Kids Chewable Multivitamins-Детски мултивитамини,а на
 AQUASOURCE- ЗЕЛЕНА ЕНЕРГИЯ.
  Благодаря предварително

Последна редакция: ср, 24 сеп 2008, 20:10 от duda123

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 270
никои ли не е ползвал тези продукти?

# 2
# 3
  • Мнения: 87
 FOREVER   bouquet
 Аз съм пила Aloe Berry Nectar, също витамини...обаче за себе си, не знам малко дете как ще се повлияе.
 Мога да ти кажа, че бях доста болнава и сега съм се позакрепила, да чукам на дърво!
 Даже шампоанът и пастата за зъби съм ползвала и са супер.
 Но пък нямам наблюдения върху AQUASOURCE и не мога да сравня.
 

# 4
  • Мнения: 555
  Момичета помагайте.  Praynig Имам дилема.
  От коя фирма да купя витамини за малчо.много боледуваме и ми предлагат и от едната серия и от другата витамини ,които били естествен антибиотик ,укрепват  имунната система и се използват за профилактика.
   Моля ,мамите ,които са ползвали някои от тези продукти  да кажат какви са техните наблюдения.
 На  FOREVER- алое вера продуктите са  Aloe Berry Nectar-Нектар от Алое и боровинки +Forever Kids Chewable Multivitamins-Детски мултивитамини,а на
 AQUASOURCE- ЗЕЛЕНА ЕНЕРГИЯ.
  Благодаря предварително

Аз съм доволна от Биоцитрин и от Спирулина (от RSI  Peace) - Спирулината се дава 20 дена по едно на ден (в сокче) и 10 се почива ..... много дечица го ползват тук и не боледуват, а ходят в ДГ от 2 г. насам Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 3 960
Аз лично 4 пъти в годината ползвам Алое Вера Гел на Форевер Ливинг, но е доста гадно и горчиво и за мен е невъзможно да се даде на дете! На дъщеря ми давам коластрата на Аквасорс, много съм доволна!

# 6
  • Мнения: 581
 Ние пием през есенно-зимния период Алое Вера Гел на Форевър.На детето давам и витамините.Пили сме (особено аз) много от добавките на фирмата.Много съм доволна, при нас има голям ефект.
 За тези, на които им е чак пък толкова гаден вкуса на чистия гел има Нектар от алое и праскови.

# 7
# 8
  • Мнения: 182
препоръчвам форевар ливинг Hug И двата продукта към които си се насочила са страхотни,  Grinning

# 9
  • София
  • Мнения: 346
В момента давам на децата Колактив3 от "Аквосорс" по препоръка на моята зъболекарка и дистрибутор и на двете фирми,така че ти го препоръчвам!

# 10
  • Мнения: 54
препоръчвам  AQUASOURCE, давам на детето всеки ден и госпожите се, чудят що толкова здрав, а нищо не яде  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 3 410
Mоите деца и те много харесват гела с алое и праскова на Форевър, но особено през зимата задължително им купувам и Чесън с мащерка или пчелен прашец. Детските витаминки на Форевър също са добри Peace
Между впрочем, благодарение на тези продукти вече 5 години не сме ходили до Джипи, освен за имунизации и профилактични прегледи.

# 12
  • София
  • Мнения: 11 657
И ние пием в момента Алое Вера Гел на Форевър.Пили сме и витамините.Мъжът ми ползва друг техен продукт и твърди,че е доволен.Така че препоръчвам Форевър. Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 1 555
Ние също използваме продуктите на Форевър. Аз пия Алое вера с Боровинка, на дъщеря ми се опитвах да давам с Праскова, но не го харесваше. Успявах по 30мл. да пробутам с Данет само. За това и давам Поместийм пауър, дадам по 30мл. + 30 мл. вода и през шише с биберон. В началото малко му се мръщеше, защото има един такъв стипчив вкус, но сега го пие с голям кеф и още иска. Мисля, че има ефект, до сега дъщеря ми само един път е вдигала температура. Наскоро и откриха стрептококи в гърлото, без да има други външни признаци само малко зачервено беше гърлото. Свекърва ми (тя е педиатър) каза, че ако нямаше толкова силна имунна система щеше да е много по-зле положението. През март детето тръгва и на ясла и се надяваме да няма проблеми.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Добре де, кой ги изписва тия неща, откъде ги купувате и как решавате кога и колко да дадете?
И на мен ми се ще да давам някакъв имуностимулант, защото напоследък много боледуваме всички, но някак нямам сърце сама да го избера и да почна да го давам. Моето дете има някаква алергия с неустановен произход и ако направи алергичен пристъп от тези добавки, ми се ще поне да е под лекарско наблюдение.

Общи условия

Активация на акаунт