Добър кардиолог и ендокринолог в град Шум

  • 11 166
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 312
Здравейте, моят съпруг е от скоро в Шумен и има нужда от преглед от кардиолог и ендокринолог. Ако е възможно дайте кординати на добри лекари в Шумен или имена. Благодаря ви предварително. Явно темата не е за тук, но нямам опит, ако може да се премести. Благодаря ви

Последна редакция: ср, 24 сеп 2008, 20:51 от alexandra75

# 1
  • Мнения: 312
Няма ли хора от Шумен тук, никой не ми е отговорил. Моля ви за информация ако знаете нещо.

# 2
  • Мнения: 312
Побутвам, че е изпаднала назад и още по няма шанс някой да ми отговори.

# 3
  • Мнения: 2 898
Здравей! За Шумен не знам, но ако проблемът е достатъчно сериозен, мога да препоръчам чудесен кардиолог във Варна.

# 4
  • Мнения: 312
Здравей, не мисля че е толкова сериозно. Поддържа висока стойност на долната граница на кръвното налягане итрябва да се започне лечение, но няма други оплаквания. Освен това му е висока и кръвната захар. Ако се наложи за Варна ще ти пиша. Благодаря ти.
А този кардиолог във Варна работи ли със здравната каса?

# 5
  • Мнения: 2 898
За съжаление не работи със здравна каса.За вашия случай наистина е по-добре да си имате кардиолог в Шумен.Но е хубаво веднъж годишно да се ходи при такъв лекар. Добре е той да определи лечението, а вашия кардиолог да го наблюдава. Не правя реклама , но този човек спаси мъжа ми, след като направихме пътека по други доктори, включително и в София. Ако ти се наложи-пиши. Успех!

# 6
  • Мнения: 2 005
Д- р Баева , която работи в новата поликлиника на 2 ет. , но не се сещам точно в кой кабинет е ... newsm78 Много съм доволна от отношението и показаният професионализъм . Работи и със здравната каса .

# 7
  • Мнения: 312
Благодаря за кардиолог ли става дума.

# 8
  • там край реката
  • Мнения: 104
Аз сам доволна от д-р Лазарова и ти давам номера и дом. 054-87-34-62,каб. 80-28-93,мобилен-0897-777-348 успех

Общи условия

Активация на акаунт