Някой поръчвал ли си е вибриращият колан Seven omnipotence?

  • 11 304
  • 69
  •   1
Отговори
Това е продукт, който видях по канал 1 на БНТ. От програмата на Телешоп. Вчера го предлагаха с наставка, която имала сауна ефект.
Описват го добре. Щом успях да се зарибя. Казват, че в бившия СССР използвали този вид манипулация на тялото. Което звучи много обнадеждаващо - там са си разбирали от работата хората.
Аз имам заболяване на ставите и от доста време вече не мога да си позволя бягане или фитнес. Това пък е свързано с качване на килограми и лесно разболяване, все ми е студено, лесно се простудявам. Имам чувството, че това е отговорът на моята дилема как да запазя фигурата си въпреки ставното заболяване. Според мен ефектът, който описват, е напълно възможен, особено ако нямаш възможност да спортуваш - както аз. Но се чудя дали няма да си дам парите за една лъжа или за нещо развалено? 100 лева за мен са много  пари. Не искам да ги подаря на поредния мошеник-търговец в нашата мила Родина... Освен това ако има подобен продукт в някой магазин, защо да не го взема от там - поне виждам какво купувам и мога да го върна, ако нещо не е наред, някаква гаранция дават хората? Аз съм от Пазарджик. Само да не ми препоръчате магазини в София или на други далечни места...
Ако някой има такъв уред, би ли казал с две-три думи какъв е ефектът и какво купуваш за тия 100 лева? Еднодневка? Или може поне да си смениш батериите? Или пък има сервиз, в който може да бъде поправен тоя уред? Връщат ли пари, ако стоката се скапе след 2 дни?
Някой има ли информация по моите въпроси?

# 1
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Според мен ефектът, който описват, е напълно възможен, особено ако нямаш възможност да спортуваш - както аз. Но се чудя дали няма да си дам парите за една лъжа или за нещо развалено?

Най - вероятно точно това ще стане, ако разчиташ на всичко, описано в рекламата.
Наистина звучи зашеметително - лежиш и отслабваш, при това без грам усилие...  Whistling Но аз поне не вярвам. Много ще се радвам да ме обори някой от личен опит  Wink

# 2
  • Мнения: 1 237
И аз не вярвам в ефекта от колана.Иначе би било твърде лесно.Представяш ли си - всички хора с едни такива идеални фигуриии Whistling

# 3
  • Мнения: 1 081
Не съм го пробвала, но ще следя темата, обичам вибриращи продукти     Mr. Green

# 4
  • Мнения: 8
Ще може ли някой който си купил SEVEN OMNIPOTENCE да ми каже на какво работи мисля да си го купя ама не знам на ток ли работи или е с батерии мисля да си го купя дали има ефект Thinking Thinking Thinking newsm78 newsm78 ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ

# 5
  • Мнения: 3 312
лъжа е според мен Thinking

# 6
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Аз си го кпих миналата година,
не съм го вземала с цел отслабване,а с цел масаж и не съм забелязала промени в теглото или пък мускули като от рекламата Mr. Green,Но е твърде силен да се използва според мен на корема и гърба на женско тяло,вибрациите по-скоро наподобяват удари и те тресе цялата и аз реших да не рискувам, а на корема абсурд да си го сложа(в никакъв случай не трябва да се ползва от бременни жени,в листовката си го пише)...иначе за краката е идеален,страшно разпуска и отморява,когато немога да заспя си го слагам или на бедрата или на прасците и заспивам моментално...нямам я тази сауна приставка,купих си го от магазин веес телешоп...

# 7
  • Мнения: 1 632
Не съм го пробвала, но ще следя темата, обичам вибриращи продукти     Mr. Green
Какво съвпадение,и аз Mr. Green

Преди години майка ми се беше купила подобен,но нямаше ефект.

# 8
  • Мнения: 214
Ама май големи боклуци продоват.

# 9
  • Мнения: 1 844
и аз точно днес гледайки рекламата за стотен път реших да го пробвам.
повечето хора казват,че едва ли би имало ефект,но всъщност ми се иска да чуя мнение от някой,който не само размишлява,а го е ползвал редовно,всеки ден по 10-15минути и е спазвал лека диета.всъщност само такъв човек може да каже лъжа ли е или не.
и моята свекърва си го купи преди време,но го сложи само 4-5 пъти и хаправаше като прасенце.обаче сега пропагандира "НЕ ДЕЙСТВА!"..е как да подейства бре жена?!
та...ползвал ли го е някой редовно?

# 10
  • Мнения: 148
Имам позната която ползва такъв колан,незнам дали е на диета,но за около месец и половина имаше очевидна разлика в теглото,дори аз си го сложих той е с някъкви степени или времетраене незнам точно,но имах мускулна треска много слаба,но е факт че я имах усещах някакво стягане в коремната област докато ми разтрисаше сланинките и това ме кара да си мисля че наистина действа А доколкото знам подобни на този колан има да се продават свободно така че ако не ви се дават пари за нещо което не можете да пипнете а ви се иска такъв колан просто си го купете от магазин Peace Само трябва да си сложите някъква мека дреха когато го ползвате защото зачервява кожата Peace

Успех със свалянето на килограми със или без севъномнипотенс

# 11
  • Мнения: 49
Привет и от мен. Имам го този вибромасажор само как звучиии Та за отслабване - не, но сестрата и мама са много доволни - слагат го на долната част на дупето .... и проблема с  smile3550 е решен (поне при тях така действа). Аз го ползвам само за масаж.

# 12
  • Мнения: 2 068
на целулита дали ще подейства   newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 4 899
Я да следя, че ми стана интересно.

# 14
i az sam gledala raklamata i se zamislqm da si gokupq ima i o6te edin podoben vibro tone

Общи условия

Активация на акаунт