Вакуумни торби за дрехи - стават ли?

  • 5 336
  • 23
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 679
От известно време ги срещам в каталозите на Метро и все се чудя дали си заслужава да си вземе такова нещо човек.
Даже ми се върти и подобна тема из главата, но не можах да я намеря.

Споделете моля опит.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 801
Аз не съм ги ползвала, но смятам да си купя. Ето тук Петя пише, че е доволна: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=318987.20

# 2
  • Мнения: 1 632
Аз бях взела от ТОП ШОП-пълен боклук се оказаха.
В друга тема една мама  горещо ми препоръча тези на МЕТРО,но все нямам път натам и не съм ги пробвала още.

# 3
  • Мнения: 119
Здравейте, аз съм ползвала такива пликове купени от ХИТ и Практикер /ако не се лъжа/.Мнението ми е, че по-скоро са неудачни. Мойте след около два месеца си бяха възвърнали обема  и дрехите миришеха като на спарено. Като цяло не съм доволна.

# 4
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Моите са отскоро и са от Метро,за сега съм доволна.Сложила сък в тях дрехи, които вече няма да се ползват от децата.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 57
 Моите пликове винаги се "раздуват", не знам защо. Sad Cry

# 6
  • Мнения: 9 467
Аз съм си купила от Метро и ТСМ и от двата съм доволна Peace
Особено за пухените ни юргани са супер! Обема намаля сигурно на 1/5. Също имаме пухени якета, плюшените играчки пак в такъв плик съм смалила! Mr. Green
Единствено не ви препоръчвам да слагате вълнени дрехи и да изсмуквате въздуха максимално. Мачкат се много и после трябва да ги перете и гладите...за останалите няма проблем Peace

# 7
  • Мнения: 4 111
Имам пликове от Метро и съм много доволна. Не ми се "раздуват", здрави са, нямам никакви оплаквания.

# 8
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Взех си от "Метро" и за нищо не стават. Бих пробвала от ТСМ, много по-вероятно е да са добри!

# 9
  • Мнения: 449
Миналата есен по препоръка на доволни мами оттук си взех от "Метро"-5 бр. (4 с механизъм за изсмукване и една без) за близо 40 лв. Миналата седмица ги видях в "Метро" на цена 2 апкета по 5 за 47,99 лв., ама не помня с ДДСто ли беше тази цена.
Напълнихме ги, изсмукахме въздуха и всичко беше супер. Като вдигнахме матраци и дивани, където бяха прибрани след няколко месеца, се оказа, че абсолютно всички са се "раздули" или както там се казва, нямаше и помен от прибрания им обем. Иначе е добър начин за складиране на дрехи, но това с намаляването на обема май е химера Peace

# 10
  • Мнения: 13 172
Имам купени от Метро от една година. До днес бях доволна, защото спестяват много място, но реших да си извадя зимните и да прибера летните дрехи- е, намерих ги раздути, ама не са изпуснали, а са се "счупили" на две места- просто найлона е станал чуплив. Не знам на кое отгоре са толкова скъпи- все пак това са чували!

# 11
  • Мнения: 22 343
Взех от Практикер и днес напълних 2такива плика. Ще ги проверя след време дали не са изпуснали.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 005
Взех такива от Хит- изпускат след няколко часа, най-много ден. Обаче използвам като са изсмукани ги натъпквам в гардероба. После и да изпуснат просто няма къде да се раздуят и си стоят там.  Mr. Green

# 13
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Имам купени от Метро от една година. До днес бях доволна, защото спестяват много място, но реших да си извадя зимните и да прибера летните дрехи- е, намерих ги раздути, ама не са изпуснали, а са се "счупили" на две места- просто найлона е станал чуплив. Не знам на кое отгоре са толкова скъпи- все пак това са чували!
Мисля че си прекалила с изсмукването на въздуха.

# 14
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Имам такива...доволна съм PeaceСестра ми ги прати,незнам тези,които се продават тук как са като качество Thinking,но моите ни са изпуснали Wink

Общи условия

Активация на акаунт