прясно мляко

  • 1 960
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 672
въпроса ми е от кога започнахте да давате на децата си да пият прясно мляко.Защото аз досега от както съм почнала да го давам го давам само под формата на кремчета

# 1
  • Мнения: 598
от година и 7 месеца, когато спрях да го кърмя

# 2
  • София
  • Мнения: 275
От 1 год. и 3 месеца. До тогава я кърмих, после пробвах да дам АМ, но не пожела изобщо да го помирише. Прясното мляко го консумира най-често с бисквити!

# 3
  • Мнения: 1 187
Не го давам, защото не го обича - само в кремчета, но за мое щастие , тях ги правят в детската градина Embarassed

# 4
  • Мнения: 4 111
И аз само под формата на кремчета. Давам му мляко пригодено за неговата възраст.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
От 1 год. и 5-6 мес., не помня точно.Сина ми го харесва и го пие.Той общо взето харесва всякакво мляко - АМ, кисело, прясно  Laughing и пие по много.Но прясното гледам да го ограничавам.

# 6
  • Мнения: 9 814
На около година и половина.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 535
След годинката пробвах. Първо и аз опитах с АМ, но без успех. Прясното как ли не го предлагах - не го иска и до сега. Само със зърнените закуски съм успяла Embarassed предпочита киселото мляко.

# 8
  • Мнения: 950
А до сега съм давала само под формата крем, но в яслата мисля че един път в седмицата им дават за закуска прясно мляко за пиене, но не знам, дали го пие.

# 9
  • Мнения: 257
И аз само под формата на кремчета. Давам му мляко пригодено за неговата възраст.
И аз така

# 10
  • Мнения: 1 155
Още не съм давала Thinking, пие си Адаптираното мляко

# 11
  • Мнения: 2 479
Започнах и на двамата да давам след като навършиха годинка. Харесват го и пием всеки ден.

# 12
  • Мнения: 668
от скоро давам прясно мляко с малко какао за цвят.

# 13
  • Мнения: 4 784
Още не пие, освен ако не е в някоя храна добавено, примерно кускус. Пие си АМ.

# 14
  • Мнения: 805
От както започнах да взимам храна от детска кухня.
Изобщо всичко което използват като готвят там, може да го даваш на детето.
Изключение са разбира се алергичните деца.

Общи условия

Активация на акаунт