какво е това течение?

  • 1 814
  • 20
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 38
Здравейте,
знам,че има теми за бялото течение във форума, но това, коети имам аз не е стандартно бяло. Много е странно. Имала съм бяло течение и знам от какво се предизвиква, но такова нещо имам за първи път-
Бебеправим от 2 месеца и чакам цикъла си на 1.10. След овулацията веднага /при мен се усеща/ от 16.08 имам странно течение-бяло/жълто с големи бели парчета и продължава повече от 6 дни. Няма миризма, няма парене- просто течение, което поражда дискомфорт при секс. Не съм болна и не пия никакви лекарства.
Моля Ви, пишете, ако сте имали нещо подобно.

# 1
  • Мнения: 9 814
Да имах такова бяло течение на два пъти.
Първият, след посещение на обществен басейн.
Оказаха се гъбички- лекувах ги с Полижинакс.
Вторият път, се появиха на третия месец от бременността- според гинекологът ми било нещо нормално /за мен обаче не беше/- тогава се лекувах с Гино-дактарин.
По-добре иди на лекар.

# 2
  • Мнения: 431
Точно след овулация е възможно да има течение,което е белтъкообразно и прозрачно(не бяло/жълто) и точно тогава е най-голям шансът за зачеване.Четох го някъде.Ако е такова-не се притеснявай,даже се радвай и действай(-те)  Laughing .Но ако е нещо различно-най-добре се изследвай,докато още не си забременяла  Peace

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Най-добре отиди на преглед Peace

# 4
  • Варна
  • Мнения: 38
Мерси много!
Ами.........не мога да кажа какъв цвят е точно-мооже би е прозрачно бяло /не нося бели бикини и всичко изглежда бяло./ Но възможно ли е да се зачене след като е минала овулацията, преди цикъл. Чувала съм, че веднага след цикъл може, ама преди........ newsm78

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Щом си правите бебче (а и не само за това) най-добре отиди да те прегледат и да ти пуснат изследвания.Може да е нещо безобидно, ако трябва да се лекува е по-добре да стане докато не си забременяла.
Успех с правенето на бебче  Hug

# 6
  • Мнения: 1 187
Точно след овулация е възможно да има течение,което е белтъкообразно и прозрачно(не бяло/жълто)  ...............Но ако е нещо различно-най-добре се изследвай,докато още не си забременяла 
Peace

# 7
  • Мнения: 24 467
Дори добър и опитен лекар не може да отговори на подобен въпрос без личен преглед и изследване. При проблеми от такъв характер се прави преглед и лабораторно изследване. Ако има гъбички или бактерии се прави посявка, антибиограма, за да се установи как ще се лекуват най- ефикасно. Лично аз не бих се лекувала без изследвания. Имала съм бактерия, за която при антибиограмата установихме, че не се влияе от определени АБ, но се повлиява от други. Ако не я бяхме правили можех да си се лекувам с неподходящо лекарство, което само би ме увредило със сигурност, би ми навлякло най- малкото резистентност.

# 8
  • Мнения: 4 111
Аз бих отишла да ми вземат секрет за микробиологичен анализ и бих направила цитонамазка. Успех с бебеправенето и с лечението на течението!

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Аз на твое място бих отишла на лекар.Ако има проблем да го решите преди идването на бебето.

# 10
  • Мнения: 2 270
Аз бих отишла да ми вземат секрет за микробиологичен анализ и бих направила цитонамазка. Успех с бебеправенето и с лечението на течението!

 Peace

# 11
  • гр.Сливница
  • Мнения: 84
Давай,отивай на лекар за да има задвижване по въпроса.Така от сайта няма как да гадаем-преглед трябва и изследвания.От бърборенето тук може да си направиш погрешен извод за нещо което е било на някой си и е сходно с твоя проблем.Не се бави върви и да кажеш кво става с теб.Успех!!! Simple Smile

# 12
  • Мнения: 298
Аз на твое място бих отишла на лекар.Ако има проблем да го решите преди идването на бебето.

# 13
  • Мнения: 257
Давай,отивай на лекар за да има задвижване по въпроса.Така от сайта няма как да гадаем-преглед трябва и изследвания.От бърборенето тук може да си направиш погрешен извод за нещо което е било на някой си и е сходно с твоя проблем.Не се бави върви и да кажеш кво става с теб.Успех!!! Simple Smile


# 14
  • Мнения: 2 803
Аз на твое място бих отишла на лекар.Ако има проблем да го решите преди идването на бебето.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт