две чертички

  • 1 026
  • 14
  •   1
Отговори
Днес сутринта изведнъж ми прилоша и направих тест ,но с втората урина.Исках съпруга ми да отиде на работа ,та да не всявам пак ужас.Почти веднага излезе втората черта.Тя е толкова бледа,почти релефна,но я има.Т.к. си смених джипито миналия месец,отидох при новата лекарка.Тя ми каза,че документално не съм при нея,нито при старата.Чак в края на месеца щяла да може да ми даде направление.Ако отида на ехограв/на часно/,дали ще се види нещо?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Рано е още за ехограф.Хубава ехограф става 7-9 седмица,тогава и сърце се вижда:-)Направи си утре сутрин с първа сутрешна  урина нов тест.Купи си Шуърчек,много са точни.На мен той ми даде положителен тест със н-та урина след половин литър вода изпита.Simple Smile
Хайде успех,много се радвам за теб:-)))

# 2
  • Мнения: 507
Стефи,
Това е супер новина. Честито, стискам палци всичко да е наред.  Praynig
Аз като теб си правих тест и първият път втората чертичка ми беше бледа, но след 3 дни се виждаше по-много по ясно.
И аз се чудех кога да отида на лекър,но ще изчакам още малко, то и без друго е още много рано. Добре,че Есприт, написа кога се ходи, че и аз да се информирам.
Хайде успех и лека бременност  Heart Eyes  Praynig 

# 3
Стефи,
Това е супер новина. Честито, стискам палци всичко да е наред.  Praynig
Аз като теб си правих тест и първият път втората чертичка ми беше бледа, но след 3 дни се виждаше по-много по ясно.
И аз се чудех кога да отида на лекър,но ще изчакам още малко, то и без друго е още много рано. Добре,че Есприт, написа кога се ходи, че и аз да се информирам.
Хайде успех и лека бременност  Heart Eyes  Praynig 
  Успех и на теб.
  Към Есприт-незнаех,че преди теста се пие мн.вода .Маята чертичка затова е толкова бледа.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Ще се  Praynig всичко да е наред и ще чакаме,утре да ни потвърдиш хубавката новинка Simple Smile успех и много спокойствие   bouquet

# 5
  • Мнения: 365
честито и на двете

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Не се пие вода;-))) Аз пих вода за да се изпишкам,защото реших да го направя веднага.Най добре се вижда с първата сутрешна урина:-))исках да ти кажа че Шуърчек е толкова точен,че показва дори с н-тата урина след прием на течности:-)Пише го в листовката.

# 7
  • Мнения: 1 419
Честито и от мен!

# 8
  • София
  • Мнения: 4 272
Честито! Лека бременност ти желая! На мен гинеколожката ми каза, че на вагинален ехограф може да се установи бременност на 5 ден от закъснението.

# 9
  • Мнения: 296
Според мен си е за ЧЕСТИТО! Това си е бременност,макар и бледа я има.Моята също беше бледа,тестът го направих вечерта,на др ден повторих-беше доста по-ярка.Освен това си в началото,така че е нормално да е по-бледа,нивата на ЧХГ са все още ниски. Ако отидеш на вагинален ехограф ще се види,макар и да е ранна бременност. Така ,че действай.Успех  bouquet

# 10
  • Мнения: 296
И още нещо,тестът,с който аз се проверих беше клиър блу,много са добри!

# 11
  • Мнения: 410
Аз си купих от този тест в който има 2 лентичли-едната се прави със сутрешната урина,а втората някъде следобед.Сутрешният тест беше с доста бледа втора черта и излезе по-късно,но следобед като го направих втората чертичка се появи веднага EFPКупи си нов тест и си направи още един,за твое успокоение,но най-вероятно ще влезеш в "клуба"на кореместите съвсем скоро newsm44

# 12
Благодаря Ви момичета .Много сте мили.Другата седмица си записах час за видеозон,дано се види нещо.

# 13
  • Мнения: 3 154
Честито, Стефи!  bouquet
Стискаме палци за прегледа.

# 14
  • Мнения: 4 324
Стефи, честитооооооооооо Simple Smile и бравоооооо Simple Smile 

Дано всичко е наред и другата седмица ни се похвалиш с много добри новини от прегледа!!!

УСПЕХ, стискаме ти палци

Общи условия

Активация на акаунт