искам да стана донор

  • 823
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте мили мами и вие,които с цялото си сърце желаете да бъдете такива...Къса ми се сърцето като чета проблемите ви и борбата ви за детенце   Cry..В моето семейство също имаме такава тежка и трудна борба за бебо.
Причината да пиша тук е следната:моля за повече информация относно донорството на яйцеклетки.Аз имам огромното желание да помогна на някой.Не търся финансова помощ,нито  пък съм подтиквана от бъдещи користни цели.Бих била щастлива ако мога да помогна на някой да осъществи мечтите си и да даря едно семейство с безброй усмивки.Извинявам се предварително ако има такава тема преди моята,не можах да открия-може би мястото и на моята не е тук.Моля само за малко повече информация.Благодаря предварително.На всички желая лек,хубав и усмихнат ден Hug

Последна редакция: ср, 24 сеп 2008, 11:34 от brazen

# 1
  • Мнения: 98
 brazen Това което си решила е много благородно , дано има повече жени които мислят по този начин ,жени които са съпричастни към нашата болка . Аз съм една от многото жени чакащи за донорска яйцеклетка . Във всички ин-витро центрове могат да ти разяснят най добре условията , също така  на последък тук доста се обсъжда тази тема . До колкото съм запозната се правят изследвания за психични и наследствени заболявания и др..Попълват се и доста документи относно дарителството , чак след това се започва процедура като при ин-витро стимулации под лекарско наблюдение всичко това е напълно безплатно за дарителя като отнема около месец. Затова донора получава над 2000лев. Най добре е да станеш анонимен донор тъй като клиниката е един вид посредник при оформянето на всички документи и натурални заверки . Не знам от къде си но ако решиш да станеш донор  мога да те свържа със моята лекарка .

# 2
  • Мнения: 2 584
brazen   bouquet това което си решила да направиш е страхотно, аз станах донор и съм описала каква е процедурата
това е темата
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=306591.0

# 3
  • Мнения: 3 246
Brazen, искам само да кажа че ти се възхищавам , наистина това което  си решила да направиш е много благородно, дори само факта че мислиш по този въпрос значи много newsm51 Hug

# 4
здравейте  Hug благодая ви за милите думички,много ме ласкаете  Blush,просто ми се иска да помогна,искрено ми се иска.леля ми ходи в клиниката на доктор Щерев.и тя има нужда от донор.миналата година по това време и казаха,че трябвало сама да си търси,защото бил променен закона.не знам сега как стоят нещата вече.къде в софия има такива донорски центрове?!на мен май не ми се иска да е анонимно,знам ли...особено ако е в Щерев,току-виж дали мойта яйцеклетка на леля ми Rolling Eyes не знам дали е възможно де,ама все пак... newsm78 та моля,ако някой може да ми даде информация за други центрове,или ако иска лично да се заемем с въпроса-да пише,аз съм с отворени обятия  Hug  надявам се да мога да помогна  Thinking хубав и усмихнат ден на всички  Hug

# 5
  • Мнения: 2 422
Центрове много потърси и ще намериш.

# 6
  • Мнения: 4 589
Това е страхотно и много благородно.

Аз след трансфера лежах с едно момиче в една стая и тя беше дарила половината си яйцеклетки на друго момиче.

Аз имах 13 страхотни фоликула и много ме е яд, че след като му върнаха 3 останалите са ги хвърлили. Сега си мисля, че съм могла поне да помогна на някой, след като съм минала през цялата процедура.

Ние сме хора и трябва да си помагаме. Животът е изпълнен с толкова болка и мъка.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 616
Здравейте, скоро търсих информация по този въпрос, но не намерих къде във Варна се извършват подобни процедури (сигурно не съм търсила правилно  Embarassed) Моя близка правиха 3 опита ин-витро, за съжаление неуспешни, а сега се оказва че няма жизнеспособни яйцеклетки (не съм наясно с термините). Исках да проверя къде във Варна би могла да се извърши вземане на яйцеклетки, преди да и предложа този вариант. Ще съм благодарна ако някой ми даде информация - може и на ЛС

Общи условия

Активация на акаунт