Ariston aqualtis 2 in 1 - търся отзиви

  • 6 359
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 265
Ще се преместваме в жилище без тераса. Търся отзиви за пералня със сушилня Аriston aqualtis  Hug.

# 1
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
6+++++    Така съм си я харесала... Работя по въпроса за финансирането и. newsm78

# 2
  • Варна
  • Мнения: 307
Може ли линк ако имаш,че и аз се интересувам

# 3
# 4
# 5
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
6+++++    Така съм си я харесала... Работя по въпроса за финансирането и. newsm78

 Peace

# 6
  • Мнения: 69
Аз имам на Аристон пералня със сушилня, но по-малкия модел, до 7 кг. - http://technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09038573  Взех нея, защото другата не ми се побира под плота. Наистина е супертиха. Не се чува, че пере, докато не застанеш до нея! Програмирането е елементарно. Не мисля, че ще сбъркаш с избора си.

# 7
  • Мнения: 5 265
donka , моля те, кажи към част сушилня имаш ли забележки?

# 8
  • по света
  • Мнения: 1 587
Купихме я на скоро,пускали сме я няколко пъти на мен си ми харесва аз си я избирах Peace

# 9
# 10
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
Току що я изпробвах за първи път.Сушилнята се оказа голяма работа.Дрехите са направо за гардероба. Grinning

# 11
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
само да кажа че и аз съм я заплюла, но беше - около 900лв. - гледах я в нещо от породата техно- но... маркет или полис ....? провери и в други Hug магазини за нея.

# 12
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
но беше - около 900лв. - гледах я в нещо от породата техно- но... маркет или полис ....? провери и в други Hug магазини за нея.
Тази цена мисля, че беше за варианта без сушилня.

# 13
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
не... със сушилня, и на мен ми трябва 2в1, като я намеря ще пиша къде беше Hug

# 14
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
здравейте Simple Smile
извинявам се, че подновявам темата, но не виждам много отговори по нея
вкъщи сме с тази пералня със сушилня (AQGMD 129) от ноември миналата година
досега съм я ползвала всяка седмица поне по 2 пъти - пере безотказно, сушилнята е върха, тиха е
снощи обаче реши че повече няма да работи и при включване в контакта само изпищява и заключва люка, не иска да включи дори дисплея
днес ще звъня в сервиза и ако ви интересува ще напиша какъв е проблема Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт