Лидия Ковачева

  • 34 661
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 139
Здравейте! Какво мислите за философията и? Много хора твърдят,че е много опасна и че после всичко се възвръща! Вие какво мислите newsm78

# 1
  • Мнения: 4 678
Против съм Peace
Това е мое мнение  bouquet

# 2
  • Мнения: 93
и аз съм против,чела съм книгата й,практикувала съм го,сваля се и после се връща двойно

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз съм неутрална  Simple Smile
JuJu_  ако не се храниш правилно след свършване на диетата естествено,че се качва всичко обратно....с всяка диета е така Peace

# 4
  • Мнения: 4 496
Интересно ми е мнението ́и за остеопорозата и как млечните продукти задълбочават този проблем.

# 5
  • Мнения: 322
С нейната диетата се сваля много,но после ако не се захраниш правилно,абсолютно всичко се качва та може и още някое килце от горе.
Аз със дъщерята преди 4 години успях да сваля от 70кг до 65кг захраних и ги задържах,но кантара надолу не тръгна,после ходих по 3 пъти през седмицата на ТАЕ-БО и правех тогава друга диетата на АТКИНС,май беше и успях да сваля до 60кг.
Задържах и от тези кила след 2.7месеца забременях със синът ми и сега напълно се въстанових и съм мойте си кила преди 2 бремености 50.6кг,но не с ЛИДИЯ КОВАЧЕВА а разделно хранене. Peace

# 6
  • Мнения: 1 454
Аз съм неутрална  Simple Smile
JuJu_  ако не се храниш правилно след свършване на диетата естествено,че се качва всичко обратно....с всяка диета е така Peace

Разбира се, напълно подкрепям...Аз след края на всяка диета - качвам ...но това не еот диетата , а от това, че ми липсва воля и навик да се храня правилно...

# 7
  • Мнения: 249
Tetka_74   колко кг свали и за колко време?АЗ сегаобмислям идеята да съм на разделно и имам да свалям 20 кг
благодаря предварително за отговора   bouquet

# 8
  • Варна
  • Мнения: 63
Напълно подкрепям философията на Лидия Ковачева. Според мен това е най-естествения и природен начин на живот.
Убедена съм,че в месото и млякото,както и в много други храни няма нищо полезно.
Друг е въпросът,че е почти невъзможно да се спазва този режим в съвременното ежедневие.

# 9
  • Мнения: 2 898
Много е опасно практикуването на тази диета, ако човек има някакъв здравословен проблем, за който не знае.Аз си препатих така преди години.Докторката / тогава кварталната/ каза, че съм вдигнала малко кръвното. да сваля някои друг кг, и ще оправя.И аз започнах по книгата на Ковачева. Да, ама не! Проблемът ми се оказа съвсем друг и гризането само на плодове съвсем беше влошило нещата.

# 10
  • Мнения: 322
valen_tina  ами стартирах от 67 кг и сега съм 50.3кг,ама това преди 6 месеца и сега ги задържам,по край цикъл качвам по 1 кило и после пак се връщам на 50.
Свалила съм си от интернет какви храни според кръвната група мога да ям и от тях също спазвам някакъв режим,но основното е разделното хранене. Peace
И колкото се  може повече движение,но сега зимата няма из атова съм решила да спортувам,поне 2 ти седмично на фитннес или у дома,да си правя упражнения. Peace

# 11
  • Мнения: 249
Tetka_74 благодаря за отговора   bouquet  bouquet  bouquet

# 12
  • Мнения: 37
Правила съм много диети . Всякакви !
Истината е ,че след като прочетох книгата на Лидия Ковачева около 3 пъти реших да опитам. За мое голямо учудване бях много доволна. Наистина отслабнах и се чувствах лека . Изчезнаха ми пъпките по лицето ,също така имах и гинекологични заболявания които изчезнаха !Преди да започна с нейният начин на хранене непрекъснато ми се спеше ,мързеше ме ,лятото  ми беше трудно да се движа от топлина ,трудно изкачвах стълбите. Не съм свалила много килограми от 64 стигнах 58 ,но всички ми казваха ,че съм се подмладила. Аз лично намирам само положителни неща в този начин на хранене. Сутрин пиех топла вода две чаши ,около 10 ч. си правех чай с мед ,на обяд хапвах салата от пресни зеленчуци, след обяд един плод и за вечеря - покълнали жито,овес, ръж,слънчоглед. Също така ползвах много орехи,сурово мляко и сусам . Трябва да ви кажа ,че колкото и странно да ви се стори аз най- много се притеснявах да не започне да ми капе косата . Нищо подобно косата ми беше невероятна.
Аз лично съм от много  доволните  ! И смятам ,че ако се спазва храненето т.е . да се хапват пресни зеленчуци,плодове ,ядки/сурови/ ,покълнали жито,ечемик...боб, прясно сурово мляко....това е здраве.

# 13
  • Мнения: 2
Момичета, системата на Лидия Ковачева не е диета, а ЛЕЧЕБНО ХРАНЕНЕ за хора, които искат природосъобразно да си лекуват болестите!  Peace Аз лично я практикувам от много години и съм възхитена от лечебния ефект!  Wink Но определено не смятам, че с този начин на хранене човек може трайно да отслабне!
Ако човек има да свали 3-4кг, то това би било възможно да се постигне с плодове и мед, но ако човек има килограми в повече, предполагам, че след "диетата" ще се нахвърли на всякаква храна в големи количества и може дори да се уреди с някой и друг килограм над това, което е тежал преди...
Така че не ви съветвам да се подлагате на глад с плодове, ако нямате сериозни болести за лекуване!  Hug
Има толкова други режими...

# 14
  • Мнения: 3 425
Момичета, системата на Лидия Ковачева не е диета, а ЛЕЧЕБНО ХРАНЕНЕ за хора, които искат природосъобразно да си лекуват болестите!  Peace

Абсолютно е така  Peace  Peace  Peace

Не е диета, а пречистване на организма и е наистина чудесно  Peace за отслабване има други начини  Peace


Много е опасно практикуването на тази диета, ако човек има някакъв здравословен проблем, за който не знае.Аз си препатих така преди години.Докторката / тогава кварталната/ каза, че съм вдигнала малко кръвното. да сваля някои друг кг, и ще оправя.И аз започнах по книгата на Ковачева. Да, ама не! Проблемът ми се оказа съвсем друг и гризането само на плодове съвсем беше влошило нещата.

Димана, това е поредното потвърждение,че без лекарско наблюдение не се практикуват диети, когато има  подозрение за някакъв проблем,а не само наднорменото тегло  Peace

Общи условия

Активация на акаунт