лекар в сливен

  • 1 269
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
някой може ли да ми препоръча добър акушер-гинеколог в Сливен?който да те преглежда,а не само да отбива номера.и да работи със здравна каса
благодаря ви предварително

# 1
  • Стара Загора/Сливен
  • Мнения: 75
Аз бях при Д-р Пашева тя ми води бременноста  и тя ме изражда, в окръжна болница е кабинета и.Доволна съм от отношението и , а и ми я препоръчаха от доста места.

# 2
  • Мнения: 79
Д-р Здравко Пенков в МБАЛ "Хаджи Димитър". Прекрасен човек, внимателен, очтив. Никога няма да ти се развика, изслушва те и ти отговаря на въпросите. При него разждах и съм мн доволна. Ако те интерисува някаква информация и координати може да ми пишеш на лични.

# 3
  • Мнения: 1 091
Д-р Дичева,д-р Пашева ,д-р Симидчиева

# 4
  • Мнения: 1 795
А знаете ли някой от добрите лекари в Сливен, който приема и в събота или след 17ч?

Иначе и на мен ми препоръчаха д-р Пашева?

# 5
  • София
  • Мнения: 2 734
И аз раждах при Пашева-страхотна е!

# 6
  • BG
  • Мнения: 1 900
Д-р Павлова -работи със здравната каса.Кабинета и е точно до окръжна болница,а иначе изражда в Новата на Пенков -Хаджи Димитър.

# 7
  • Мнения: 173
аз съм от ахтопол но бременоста ми я води д-р Караиванов и съм много доволна от него.отделя ми страшно много внимание.

# 8
  • Мнения: 63
благодаря ви за отговорите.аз съм при д-р Пашева,но несам особенно очарована или по-точно от сестрата,която е при нея.миналия месец в д.градина(аз работя там)имаше скарлатина,споделих с нея,тя се притесни,каза на сестрата да ми напише болничен,а тя измънка нещо от рода,че картона ми не е при нея в момента(чудно къде ще е)и не ми даде,добре че джипито ми влезе в положение.освен това на последната консултация не ме гледа на ехограф

# 9
  • Мнения: 339
Аз препоръчвам д-р Кънева. Заедно с акушерката са страхотен екип. (Акушерката игре много важна роля по време на раждането).

Общи условия

Активация на акаунт