възглавници

  • 762
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 039
Момичета, моля ви, препоръчайте ми наистина хубави, перящи се възглавници  Praynig Такива, които да не се слягат за една седмица ползване, абе, хубави! Мислех си за Тач, ама знам ли  Thinking

# 1
  • Мнения: 3 459
Тези видя ли ги?  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 2 197
Аз мога горещо да ти препоръчам екопуха като пълнеж. Идеален е. Възглавницата е мека и си се изпира перфектно в пералня. никога досега не се е налагало да изправяме или наместваме пълнежа на възглавниците си. Защото тази на дъщеря ми (не знам какъв е пълнежа) след всяко пране има по половин час оправяне. Лошото е, че не съм виждала малки възглавнички с екопух, а само големи.

# 3
  • Мнения: 4 422
Възглавниците на Нани,които са като тия на Магнифлекс,не знам дали се перат и как,но аз тия избра.Страхотни са като усещане.  Peace

# 4
  • Мнения: 2 039
Аз мога горещо да ти препоръчам екопуха като пълнеж. Идеален е. Възглавницата е мека и си се изпира перфектно в пералня. никога досега не се е налагало да изправяме или наместваме пълнежа на възглавниците си. Защото тази на дъщеря ми (не знам какъв е пълнежа) след всяко пране има по половин час оправяне. Лошото е, че не съм виждала малки възглавнички с екопух, а само големи.

Добре, ясно, ама може ли марка или място, където има хубави такива?

Миме, ще разгледам на Нани  Hug

Общи условия

Активация на акаунт