Качествена безамонячна и трайна боя за коса?

  • 47 294
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 786
Има ли такова нещо или не?
Гледам, че в магазините тук вече спряха от продажба моята боя за коса (Кастинг в светлорозовата опаковка) и са пуснали някаква нова уж аналогична, но точно за седмица падна все едно беше някакъв оцветяващ шампоан (а въпросната Кастинг траеше 3 седмици).
То се е видяло, че ще сменям боята за коса, но искам да е с нещо качествено.
Трябва ми тъмнокестеняв нюанс с хубаво покритие на белите коси и лесно нанасяне и задължително без амоняк.
Моля, споделете какви бои за коси ползвате и колко сте доволни от тях!

# 1
  • Мнения: 4 435
Аз не мога да помогна,но просто побутвам темата напред,за да я видят повечко хора и да пишат.Успех. Hug

# 2
  • Мнения: 2 786
Дано някоя мама се включи със съвет, защото другата седмица вече трябва да я боядисам, а не знам какво да купя  Confused
Има богат избор, но не съм от експериментаторите.

# 3
  • Мнения: 1 813
Няма такъв филм безамонячна и трайна боя.
За жалост аз имам алергия към амоняк и.. само с Кастинг се правя.

# 4
  • Мнения: 2 786
Няма такъв филм безамонячна и трайна боя.
За жалост аз имам алергия към амоняк и.. само с Кастинг се правя.

И на мен Кастинга много добре ми понасяше, ама вече не го продават и няма да го продават  Cry
Малко тъпо е да си напълня куфара от България с боя за коса, ама ако трябва на Коледа и това ще направя.
Какво да правя дотогава обаче  newsm78

# 5
  • Мнения: 7 416
  Доколкото знам няма безамонячна боя,която да е  100 % безамонячна.И в тях се слага около 2% амоняк.
  Така каза една позната фризьорка.

# 6
  • Мнения: 73
Аз също се боядисвам с Кастинг и то от стария и не знам да е спрян защото си купих вчера и си имаше всички цветове Peace

# 7
  • Мнения: 2 786
Аз също се боядисвам с Кастинг и то от стария и не знам да е спрян защото си купих вчера и си имаше всички цветове Peace

Живея в Норвегия и магазинерките казаха, че от фирмата пускали нова серия вместо тази, така че скоро ще я спрат и при вас  Confused
Да, ама аз пробвах новата и не останах очарована.
Затова мисля направо да сменя марката  Crossing Arms

# 8
  • Мнения: 73
Ми тук в някаква друга тема за Кастинга май в темата за новия една мама от чужбина беше показала новата опаковка на стария вече в жълто и мисля по спомени че и бяха добри отзивите Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 1 813
Ами да вариантът е наистина да си купуваш от тук бои и да си носиш.  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 2 786
Ми тук в някаква друга тема за Кастинга май в темата за новия една мама от чужбина беше показала новата опаковка на стария вече в жълто и мисля по спомени че и бяха добри отзивите Rolling Eyes

Не знам колко са добри отзивите, но точно след седмица цвета падна.
Все едно не бях си сложила боя, а оцветяващ шампоан!
Направо съм разочарована.

Трябва да я намеря тази тема, руслана.

# 11
  • Мнения: 73
Нещо не си ме разбрала не ставаше въпрос за новия Кастинг а че в чужбина стария е вече в нова опаковка и е по добър от новия надявам се да си ме разбрала какво исках да кажа

# 12
  • Мнения: 1 813
Тук говорим за стария. И аз него ползвам.

# 13
  • Мнения: 375
 Аз ползвам напоследък на Виталити и е супер

# 14
  • Мнения: 2 786
Благодаря, руслана, за уточнението.
Аз намерих темата за Кастинга и я повдигнах с два поста.
Гледам, че има и други разочаровани от новия Кастинг Sad

Добре, имаме един глас за Виталити.
Други?  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт