Кенгуру.От кой месец?

  • 11 193
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 92
Здравейте,мами.Веселка е юнско бебче,на 2 месеца и 20дни.Имаме кенгуру марка Graco(има и такова за вратлето да и го държи,дето после може и да се маха) и въпроса ми е от кога може да я слагаме в него?
Мерси Simple Smile
Търсих подобна тема,но не намерих.Ако вече има такава,може модераторите да я затворят.

# 1
  • Мнения: 4 292
От самото начало. Спокойно може да си го ползвате.  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 44 024
То на кенгуруту трябва да пише....но на почти 3 месеца, не би трябвало да има проблем.

# 3
  • у нас
  • Мнения: 5 710
до третия месец с твърд гръб, след третия месец - без подложката за  гръб  Peace

# 4
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Нас ортопеда ни беше препоръчал след 3м да използваме кенгурото.До тогава приемам слинга за по подходящ вариант.

# 5
  • Мнения: 9 814
Може без проблем.
Бебето вече е почти на 3 месеца.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 734
На самото кенгуру трябва да пише от каква възраст е.По принцип,с подходящо кенгуру може да се носи и новородено дете.

# 7
  • Мнения: 7 716
Аз започнах да го ползвам от третия месец.

# 8
  • Мнения: 4 335
На самото кенгуру трябва да пише от каква възраст е.По принцип,с подходящо кенгуру може да се носи и новородено дете.
PeaceДа има и такива,който са 0+

# 9
  • Мнения: 512
до третия месец с твърд гръб, след третия месец - без подложката за  гръб  Peace

И аз мисля, така!  newsm10

# 10
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
на 2 месеца я сложих в кенгуру

# 11
  • София
  • Мнения: 12 554
От втория месец

# 12
  • Мнения: 92
Благодаря ви мами, много сте мили. Ще го пробвам и без това нямах търпение.  Wink

# 13
  • Мнения: 1 554
не съм ползвала,за другото може и да ползвам Grinning

# 14
  • Мнения: 3 312
до третия месец с твърд гръб, след третия месец - без подложката за  гръб  Peace
     Peace

Общи условия

Активация на акаунт