изрусяване

  • 1 049
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 67
Дали някой може да ми каже кой е по-добрия вариант да се изрусиш - постепенно с нанасяне на светли тонове бои (+ кичури например) или с обезцветител? Косата ми е тъмнокестенява боядисвана. Последно се боядисх преди около 5 месеца и вече доста се е отмила.. Спешно ми трябва съвет. Мс предварително  Hug

# 1
  • Мнения: 1 731
Блондинките ще ти кажат най-добре ,но мисля че постепенното изсветляване не е толкова стресиращо за косата. newsm78

# 2
  • Мнения: 253
Определено постепенно - от опит ти го казвам!
Другият вариант е много по-бърз, но меко казано съсипва косата

# 3
  • Варна
  • Мнения: 88
Почваш постепенно но може да ти отнеме 1 год Naughty
 Ако ли не на фризьор Кото според мен е по-добрия вариант В домашни условия обедцветителя ще ти съсипе косата


Една блондинка Wink

# 4
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
постепенно, ама ще ходиш рижава бая време  Naughty

# 5
  • Мнения: 36
Здравей!!!
Аз в момента съм русокоска и го постигнах само с боя, НО...аз започнах ан естествена косаИначе бих те посъветвала да отидеш на фризьор и то гледай да е с мнооооооого добро реноме. От опитни фризьори знам, че колкото повече време е минало от боядисването, толкова по-трудно е да се свали боята. Т.е. в твоя случай само се заблуждаваш, тя колкото се е отмила добре, но останалото...ще е жив кошмар да го махнеш. Обезцветяването си е направо смърт за косата, а щом си и боядисана с тъмна боя няма да е 100% ефикасно. А само с руса боя...ще ти хванат корените, където е естествена коса.
Така, че според мен би било най-добре да отидеш при добър специалист, който да те направи наистина руса, а не да си прави експерименти с косата ти, да прекараш в салона 6 часа и да си тръгнеш съвсем не както си очаквала да изглеждаш. На мен така ми се случи преди години, когато от боядисана кестенява коса реших да се сдобивам с руса  Mr. Green. И в никакъв случай не предпривмай действия в дом. условия...освен ако много добър фризьор не дойде у вас Wink.
Всичко това ти казвам от личен опит, има и такъв момент, че всяка коса си е различна и различно реагира Thinking.

Общи условия

Активация на акаунт