Изследвания!

  • 995
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 83
Здравейте!
Вече съм в 9 седмица,а моя доктор все още не ми е назначил каквито и да било изследвания.  Това нормално ли е? Следващия преглед ми е след около 3 седмици. Дали да звъня на Джи-пито и да го питам? Много ще съм ви благодарна ако ми съдействате!

# 1
  • Мнения: 718
Ами мисля, че нямаш повод за притеснение. Аз моите първоначални в 10-та г.с си ги направих, но не мисля, че е фатално и малко по-късно да е. А джи-пито дал ли ти е направление да се регистрираш на ЖК някъде, защото ако да, тези от ЖК-то трябва да ти ги пуснат  newsm78

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Рано е още за изследвания. Имай търпение, ще дойде и този момент  Wink
Бременността се регистрира като такава от лекарите след 12 г.с., тогава ще ти назначат и първите изследвания, поне при мен така беше. Лека бременност  Hug

# 3
  • Мнения: 4 433
Не се притеснявай,ще им дойде времето Hug

# 4
  • Мнения: 9 814
Лично на мен ми назначиха първите изследвания- пълна кръвна картина, урина, австралийски антиген и определяне на кръвна група още в 8 г. с.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз си направих първите изследвания в 10г.с

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Първите изследвания ми бяха като се записах на Жк в 12 г.с.Според мен не трябва да се притесняваш  Peace

# 7
  • Мнения: 645
Първите ми изследвания ги пуснах когато се записах в жк, 12седмица Peace,няма място за притеснение Peace

# 8
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Първите си изследвания направих в 8г.с.

# 9
  • Мнения: 11 003
Първите ми изследвания бяха в 9-10 г.с. Не се притеснявай, вероятно на следващия преглед ще ти ги назначат.

# 10
  • Мнения: 1 080
маите първи изследвания бяха около 5 месец някъде!!!

# 11
  • Мнения: 1 672
Не се притеснявай,ще им дойде времето Hug
  Peace

# 12
  • Мнения: 512
Не се притеснявай,ще им дойде времето Hug

Подкрепям!  Peace

# 13
  • Мнения: 1 512
Първите ми изследвания бяха в 12 г.с.Не се притеснявай чак толкова за това.

# 14
  • Мнения: 2 495
Въобще да не те тревожи-моята лекарка ми ги назначи в 13 г.с. Peace

Общи условия

Активация на акаунт