Препоръчайте ми дигитален термометър?

  • 9 541
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 153
Здравейте,
чудя се какъв дигитален термометър да звема за бебето? Търся такъв, който отчита в ухото или от разстояние, за да не се налага да го будя и събличам всеки път, за да меря температура. Моля майките, които ползват такива да споделят дали са доволни от точността, къде мога да намеря и какви са цените?
Благодаря ви предварително Hug

# 1
  • Мнения: 1 102
Аз имам на Браун, една от най-смислените ми покупки. Peace

# 2
  • Мнения: 1 153
murvet77 , a от къде е купен и каква беше цената? Питах и в Технополис, и в Техномаркет, но нямат...

# 3
  • София
  • Мнения: 259
Ние имаме такъв "ушен", мери освен това и на челото, но е купуван в Германия за 20 евро, на Scala е, от магазините на Tschibo, тук по известни като TCM.


Можеш да си поръчаш и от Ибей, сигурно пак ще ти излезно по евтино от тук, в България май има само на Braun и те са доста скъпи, но може и да ми е стара информацията

В началото бяхме с обикновен дигитален, но докато успея да премеря температурата на малката беше една борба, ужас. Затова купих този и оттогава меренето на температурата минава ей така между другото, пък и на нея и е интересно и сама седи мирно за 1-2 секунди и чака термометъра да каже "пииип"  Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 4 052
Моят пък е този и съм страшно доволна  Струваше около 70 лв. от местната аптека. Peace Много е важно да се схване, как точно се мери. Супер точен е.

# 5
  • Мнения: 1 102
Моят е Thermo Scan IRT 4520, за съжаление не е купен от България, отпреди съм ги виждала  в Технополис, но сега не знам от къде може да се намери.

# 6
  • София
  • Мнения: 790
Когато Рали се роди си купих комплект на Safety 1st, който включваше и дигитален термометър. Изключително съм доволна от комплекта като цяло. Иначе термометъра е като този

# 7
  • Мнения: 184
Имам дигитални на Цитизен и на Гератерм. Но не съм доволна и от двата, просто не мерят прецизно. Все се налага да си я измеря и с добрия стар живачен термометър, въпреки че наистина е доста трудно с мъниците.  Пробвах и няколко пъти да меря едновременно с дигитален и живачен, за да видя точно какво е отклонението в дигиталния, и да го приспадам когато меря температурата. Всеки път отклонението беше различно. Така че нека тези, които са доволни от дигиталните да кажат дали мерят и точно, защото все пак това им е функцията на термометрите.

# 8
  • Мнения: 1 102
Нашия мери точно. Peace

# 9
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Aз купих безконтактен, мери на разстояние до 10 см. Точен е и няма никакви проблеми да й меря температурата докато спи.
Ето ТАКЪВ е -123 лв струваше .

# 10
  • Мнения: X
Моят е Thermo Scan IRT 4520, за съжаление не е купен от България, отпреди съм ги виждала  в Технополис, но сега не знам от къде може да се намери.

И моят е същия. МНого добра покупка, струва си всеки цент.
Не е купуван от Бг, обаче.

# 11
  • Мнения: 1 080
На Чико е моя и съм мнгоо довокна от него!!!

# 12
  • софия
  • Мнения: 1 745
моят е на microlife,за челото е.ами и друг път съм го казвала мнението ми е изградено само въз основа на този според мен е подходящ,за да се ориентираш дали детето е с Т. или не.не ми се струва от най-точните.
някъде около 70 лв. струваше.
Aз купих безконтактен, мери на разстояние до 10 см. Точен е и няма никакви проблеми да й меря температурата докато спи.
Ето ТАКЪВ е -123 лв струваше .
за първи път чувам,за такъв който измерва от разстояние.....какво ли не се измисля вече  Party
от къде си го купувала?

# 13
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
dani777k, термометърът е инфрачервен, производителят е Artsana. Мисля,че те произвеждат и Chicco. Ако ти се чете, ето малко  ИНФО

# 14
  • софия
  • Мнения: 1 745
thanks   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт