Капки чудо за отслабване.

  • 16 428
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 858
Прочетох за тях в някакво списание помежду другото а и нямах време да се задълбоча. Наричаха ги "третиране" , съдържат екстракт от 4 растения. Пишеше, че за 5 дни сваляш 3,5, което мен ме втрещи. Още повече, че нямало нужда да се лишаваш от нищо. Имаше телефон за контакт и пишеше, че можеш да ги пробваш 10 дни и ако не си доволен ти връщат парите и разни други такива. Та, някой чувал ли е за тези капки и използвал ли ги е? Малко се съмнявам да се свалят толкова килограми толкова бързо а пък и да е възможно до колко би било здравословно?!

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз не съм чубала,но ще следя темата с интерес Peace

# 2
# 3
  • Мнения: 1 858
Хм, там става въпрос за прахчета и капсули докато аз прочетох за капки.

# 4
  • Мнения: 487
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=135049.0 Да не говориш за тези капки,аз лично не съм ги пила но момичетата в темата пишат че ги няма в Б-я,освен сега да се ги пуснали,има и линк за снимка,но не се отваря  Peace

# 5
  • Мнения: 1 858
Май не са и тези. Защото тези, за които говоря ги има в Бг. НЕ са забранени и Не съдържат ефедрин а съдържат екстракт от 4 растения. Пият се по 10 капки с всяко хранене, като няма ограничения за това какви храни ядеш. Демек ... тъпчеш се като за последно и отсллабваш...уж.

# 6
  • Мнения: 132
незнам за какво точно става въпрос,но със сигурност знам ,че няма как да отслабнем с чудодейни отвари-без режим на хранене и тренировки,работата не става! Naughty

# 7
  • Мнения: 322
irkata1984 и аз съм съгласна с теб Peace
То тези капки не вярвам избощо да ми  такъв ефект да ослабнеш,по-скоро може да ти навредят.

Общи условия

Активация на акаунт