Сладкиш "Унгарски метър"

  • 4 470
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Някой знае ли рецептата?Преди години една позната го правеше,но аз така и не си записах рецептата.Сега нямам връзка с нея newsm78

# 1
# 2
  • Мнения: 8
Това е рецептата по мой спомен.Ако ти се занимава препоръчвам да опиташ-разкошно е newsm10 newsm10

# 3
  • Мнения: 1 122
Занимава ми се и още как. Със сигурност ще го пробвам и ще пиша за резултата.  Wink

# 4
  • Мнения: 5 183
Заинтригувахте ме със заглавието (името на сладкиша)  Crazy
Прочетох и рецептатам, но мисе струва пипкаво, а аз съм по по-бързичките рецепти  Crazy

# 5
  • Мнения: 8
вече го направих-много вкусно стана само че следващия път ще увелича малко кремчето Simple Smile

# 6
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
И аз имам рецептата, правила съм я преди много години, споменът ми е, че беше вкусно, ама така и не съм го правила повече, благодаря,ч е ми го напомни. Трябва да го направя пак.

# 7
  • Мнения: 320
Звучи интересно, ще се пробва  Peace

# 8
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
някой няма ли снимка на сладкиша? 4е нещо не разбрах как се подреждат лентите за да стане метър?

# 9
  • Мнения: 8
не ми дойде на акъла да го снимам newsm78но накратко-като се изпече се реже на филийки около 1см и се подреждат една бяла,една кафява и така докато свършат,аз лично го правя на две парчета иначе става много дълго.След това се реже под силен диагонал

Общи условия

Активация на акаунт