Харчите ли парите на мъжа си ??

  • 16 542
  • 335
  •   1
Отговори
  • Мнения: 253
Само не ми казвайте, че тази тема не е за тук , щото ми е много интересно да ви питам дали го правите?  Mr. Green
И нямам предвид разни семейни разноски като например "Мило, ето ти пари - напазарувай", ами за себе си, за дрешки, фризьори, бижута и всякакви неща от сорта...
Всъщност любопитството ми се породи, защото наскоро стана на въпрос с една приятелка и тя като ми сподели как крънка мъжа си  #Crazy, аз не мога така, даже незнам и как се прави, в смисъл как да си поискам  Blush Laughing
Предварително моля мъжете във форума да не ми се сърдят за темата  Hug

# 1
  • Мнения: 516
Не. Но той често ми прави подаръци. Уточнявам, че не са изкрънкани и измрънкани подаръци.

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
е, ако аз не му ги харча, тогава кой/коя да му ги?  Twisted Evil

# 3
  • Мнения: 2 759
                        Не, събирам ги за развода някой ден. Ама то си пак ще е в графата на моите удоволствия, нали?

# 4
  • Мнения: 301
И аз не знам как да крънкам от мъжа си  Mr. Green и не ми се и налага. Харча за каквото ми е нужно и колкото мога да си позволя. Мъжо ми никога не е поставял въпрос от рода на  - е това е много скъпо или защо ти е сега това ... Просто казвам какво ми трябва или съм си харесала и го получавам. Не е милионер и аз не съм луда та да харча пари за глупости. Имаме и дете и всичко си е според възможностите. Т.е. няма да поискам чанта от 200 лв. въпреки че ако може да си я позволи в момента би ми купил и нея.

# 5
  • Мнения: 2 388
Да, харча му ги. 
За 9 години случаите, в които съм му искала ( крънкала ) пари за нещо се броят на пръстите на едната ми ръка.

# 6
  • Мнения: 3 405
Харча му ги, как не, нали и той харчи моите.

# 7
  • Мнения: 2 196
Харча ги, разбира се, но то е за негово добро. Как иначе ще има стимул да работи. Дет се вика, за милото на всякакви жертви съм готова. Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 227
да харча ги и то качествено

# 9
Каквото мога да придърпам  в моя фонд "И аз съм човек,придърпвам. "newsm44   Когато  искам,си купувам нещо без да му давам дори отчет за цената. Преди време блеех,вече се изтарикатих.

# 10
  • Мнения: 738
Не. Чак му ги и бутам в ръцете като иска да ми дава, дори да имам нужда. Много съм глупава.

# 11
  • Мнения: 510
Не. Чак му ги и бутам в ръцете като иска да ми дава, дори да имам нужда. Много съм глупава.
newsm62  и аз така... Wink

# 12
  • Мнения: 6 578
Пари не искам и не крънкам, той сам доброволно си ги дава - имаме общ бюджет и няма как да стане. И да, харча от общия бюджет за фризьор, дрехи и други такива за мен.
Как се искат пари от мъж не знам и не искам да научавам, звучи ми абсурдно за семейство.

# 13
А имате ли излишъци в общия семейния бюджет?
При нас ако  има, гледам да се докопам да са при мен . Ако се наложи,поне си имам за "черни дни"  маааалко  бели пари .Това си е своево рода застраховка. newsm12   

# 14
  • Мнения: 2 803
Харча ги, разбира се, но то е за негово добро. Как иначе ще има стимул да работи. Дет се вика, за милото на всякакви жертви съм готова. Mr. Green

 newsm62 Това ми хареса.

Общи условия

Активация на акаунт