Ролетни Щори

  • 487
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравйте,мили майки искам да попитам за нещо.Искам да слагам ролетни щори,защото до колкото знам доста помагат за летните горещини и най-много за зимата предпазват от студа,покачвали градусите с близо 3 4.Бихте ли ми препоръчали някоя фирма или майстори който да работят бързо и надеждно.Благодаря предварително.Разглеждах доста сайтове,но приятели ми казват да не се доверявам много много на големи фирми,защото претупвали нещатата,а няма смисал да съсипват дограмата.Това дали може да бъде надеждно,току що го видях. http://shtori.dir.bg

Поздрави ЕленА !

# 1
  • Мнения: 19
Здравей и на теб. Такива щори наистина са много удобни. Преди да сменим дограмата имахме такива и бяхме доволни. Единственият недостатък е, че намаляват светлия отвор на прозорците и поради тази причина (а и да не дупчат PVC дограмата) за сега не сме сложили отново.
Много добре затъмняват и ако ги държите непрекъснато спуснати наистина изолират. На мен не ми харесваха дупките, които бяха пробити в дограмата и през които минаваше въжето с които се вдигат и спускат отвътре. Много е възможно сега да има и по-добре варианти.
Лично мой съвет е - ако можете да си го позволите - поръчайте си с алуминиеви ламели, защото PVC-то за 5-6 години спускане и вдигане започна да дава фира. След като започнат да се чупят ламелите ситуацията става неспасяема, а едва ли ще може да се намери фирма, която да спази точно същите разстояния за монтаж и дупки. Или най-малкото ще иска пари като за златни.
А за читава фирма - за съжаление не мога да ти дам координати, защото с нашата сме имали работа преди 11 години и дори не знам дали съществува.

# 2
  • Мнения: 8
Много ти благодаря,но аз разпитах между Алуминиевите и ПВЦ щорите няма почти никаква разлика в действеите и ефекта,дори някой ми казаха,че ПВЦ-то са доста по лесни за използване и най-важното са доста по ЕФТИНИ !!

Общи условия

Активация на акаунт