Свободна дата за Екопарк Дружба-Варна

  • 5 011
  • 5
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 261
Преди месец резервирах за утре барбекю в Екопарка,като си мислехме да си направим един хубав пикник.Да,ама си правих сметки без кръчмар. SadОказва се,че някои от нашите приятелчета са болни и семействата няма да идват.А да отидем само две семейства,няма смисъл.За това ,ако някой иска да ползва нашата резервация е добре дошъл. Hug
Лошото е,че трябва да се представи квитанцията за резервацията ,иначе не знам дали ще я признаят.

# 1
  • Мнения: 4 335
Това Ботани4еската градина ли е ThinkingВидях,4е са я подновили,но незнаех,4е е с резервации.

# 2
  • Мнения: 2 839
Това Ботани4еската градина ли е ThinkingВидях,4е са я подновили,но незнаех,4е е с резервации.
Какво пък и е подновеното!?

# 3
  • Мнения: 4 335
Ами вьтре са направени някакви беседки,като за пикник.Но незнам то4но,дано авторката на темата се вклю4и да каже с подробности,4е ве4е е ходила Wink

# 4
  • Мнения: 2 839
Еми то и аз съм ходила, ама съм възмутена от начина по който я стопанисват. Това, ако е ботаническа градина, аз съм Принцесата на Дания.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 336
Шиш ако бях видяла поста ти по рано бихме дошли семейно да ви правим компания, щеше да ми е приятно  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт