Девици, дефлорации, пари .... (петъчна)

  • 10 462
  • 134
  •   1
Отговори
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
чета аз и не вярвам на очите си

http://www.rol.ru/news/med/news/08/09/17_003.htm
http://www.theimproper.com/Template_Article.aspx?IssueId=6&ArticleId=2372

модел, при това девствен  Shocked
примерна католичка  Shocked
продава иска да продаде девственоста си за 1 милион долара Shocked

та в този контекст коментирайки тази тема бих желал да ви запитам, е ли е това нормално или извращение.

споменава се и перуански модел, който се е опитал да си продаде девствеността си за да плати за лечението на семейството си.

когато бяхте девици, минаваха ли ви такива мисли?

а намираха ли се мъже които да искат само да отнемат девственоста ви дори със заплащане?

# 1
  • Мнения: 2 448
Тия моделки съвсем се вземат на сериозно?!  #Crazy Що си мисли тази, че някой е умрял за никаквите и умения в секса да даде толкова пари, за да скъса една ципа.

Това ако стане дано поне да го заснемат, за да видя с очите си за какво си харчат парите някакви богати комплексари. Защото не мога да нарека някой даващ толкова пари за подобно нещо нормален.
Макар, че според мен това жалко момиче ще си остане само с това да се опитва да се продаде. Whistling

# 2
  • Мнения: 12 648
Нищо ново. В Мемоарите на една гейша се описва как се продава - забравих му името. И търг се провежда, само дето не е по интернет.

# 3
  • Мнения: 191
Леле майкооооо, това ли била новата мода  Laughing  Laughing Е значи аз много съм се пре...а, вместо да изкарам някой и друг $$$$, аз без пари съм се дала.
Преди се продаваха жени минали през много легла, сега - девствени! Нали и девствените ципи пришиваха срещу скромна сума, дори тук в България.

# 4
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Не е за мен тая работа. Stop Само като си представя, че някой дърт, дебел, смърдящ и рунтав чичко наброи парите .... Sick Sick ooooh!

# 5
  • София
  • Мнения: 593
Линковете не ми се отварят, но ме стряска ,че подобни умопомрачения вече не ме впечатляват. ooooh!

# 6
  • Мнения: 2 388
когато бяхте девици, минаваха ли ви такива мисли?

а намираха ли се мъже които да искат само да отнемат девственоста ви дори със заплащане?

Не, не са ми минавали.
Имаше един мъж, който къде директно, къде индиректно ми отправи предложение по този въпрос.
Сега щях да съм съсобственичка на няколко хотела, които доколкото съм запозната с оглед местоположението им струват определено доста прилична сума пари.

# 7
  • Мнения: 154


когато бяхте девици, минаваха ли ви такива мисли?

а намираха ли се мъже които да искат само да отнемат девственоста ви дори със заплащане?

Тц! Други мисли ми минаваха. Даже бях готова да платя за да ми я отнемат.  Mr. Green

# 8
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Докато има комплексирани кретени, чиито сексуални умения се изразяват само в това, да скъсат една ципа, че и плащат за това, ще има и предлагане. Ако бях девствена, не бих си продала девствеността, само за да направя кеф на някой такъв.

# 9
  • Мнения: 411
Мда.Има момичето-продава.В някой държави,някой мъже биха продали и майка си,за да се сдобият с прясно скъсан химен.
Търсенето определя предлагането.

# 10
  • Мнения: X
Продават се мааамооо.....бееелитеее маанаастииириии Whistling
Тва момиче сигурно си има чушкопек, обаче. Мдаа, виждам, виждааам- път в чужбина.

# 11
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Не е за мен тая работа. Stop Само като си представя, че някой дърт, дебел, смърдящ и рунтав чичко наброи парите .... Sick Sick ooooh!

тя мадамата си пише , че ако не и хареса, само щяло с вечеря да се разминат ...

но аз се чудя на тез които ще се навият на това. то да е някакво супер преживяване ...


# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 72
Според мен цената е височка....  Rolling Eyes

Иначе, съм чувал за един циганин, който е сводник на дъщеря си, работеща на околовръстното. Whistling Различни ценностни системи.

# 13
  • Мнения: 2 448
Ако бях девствена, не бих си продала девствеността, само за да направя кеф на някой такъв.



То пък големия кеф, дето ще му го направи неопитно девствено момиче.  Wink 
За това се чудя дали ще има някой толкова луд да си даде парите за подобно изживяване.  Whistling

# 14
  • Мнения: 4 892
Тия моделки съвсем се вземат на сериозно?!  #Crazy Що си мисли тази, че някой е умрял за никаквите и умения в секса да даде толкова пари, за да скъса една ципа.

A, все ще се появи накой, дето си е надвил на масрафа. Пълно е с кукувици.

Мисля да ида да се постегна малко, да се позакърпя и да пускам. Обява, де. Тая млада ми изглежда, 30 годишна или повече  девственица по-хард звучи, колко потенциал е ще да е натрупала, а? Ще има йекшън здрав!

Общи условия

Активация на акаунт