Фризьорски салон в Пловдив

  • 2 612
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте красиви мами!
Бихте ли ми препоръчали фризьорски салони в Пловдив?Искам да си скъся косата и да я направя нещо по-така да омаем съпружието Blush
С адски права и остра коса съм и когато е недобре подстригана резултата е плачевен....Преди ходех в Арлет,ама от доста време не съм ходила там  и сега незнам как е качеството.Препоръчайте ми някои наистина добър.Моля Mr. Green

# 1
  • Мнения: 1 873
Фризьорски салон "Лореал".Намира се малко след Пожарната като се качваш към ул."Антим"..незнам дали го обясних добре.

# 2
  • Мнения: 7 186
Аз преди ходех в "Лореал",за който е писала Кармен-Мери и имах една страхотна фризьорка-Галя се казваше,обаче за съжаление замина за Испания Sad.След това ходих там при още две различни фризьорки,но не останах доволна.
В момента съм си намерила страхотна фризьорка,препоръчаха ми я приятелки и ходя при нея от няколко месеца-наистина съм изумена от работата и,работи страхотно,без излишни движения,абе всичко и е премерено и перфектно,а на всичкото отгоре е и мохабетчийка и няма да ти е скучно. Mr. Green Ходи редовно по коафьорски ревюта,идейна е и е с много модерно мислене.Скоро даже си правих и официална прическа при нея и отново останах много доволна.Ако решиш да отидеш при нея ето ти координати:
Люба Колева-0898/792239 моб.   032/904239 сл.
Салона се намира в хотел "Санкт-Петербург"-долу,където са магазините,над паркинга.

Салона е готин,цените са нормални като за хубав салон.Първия път за измиване с шампоан и маска,подстригване,стилизиращи продукти и издухване ми взе 20 лв.,като си игра почти 2 часа с косата ми,след това съм ходила за поддръжка+издухване-10 лв.

# 3
Мерси момичета,ще пробвам при фризьорката в Санкт Петербург и после ще взема да пусна една моя снимка във форумите да ме видите каква ненагледна убавица съм станала. hahaha

Общи условия

Активация на акаунт