Фон дьо тен за проблемна кожа...

  • 25 143
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 420
момичета идва зимата и трябва да си избера някакъв фондютен,лятото гледах да избягвам понеже ми се запушваха порите и доста пъпки ми се появиха,по принцип кожата ми е проблемна, и искам някакъв фондютен кйто да прикрива несъвършенствата да лекува,или поне да не образува нови такива, препоръчайте ми някой такъв  до 20лв ... newsm78

Последна редакция: сб, 20 сеп 2008, 21:28 от L e o

# 1
  • София
  • Мнения: 565
Аз харесвам на manhatan, серията Optimal cover. Доста покривни са и не ми създават особено проблеми. Друг вариант са на ArtDeco. Не мисля обаче, че има фдт,който лекува. Всички запушват порите. Трябва много хубаво да го почистваш вечер и да си правиш маски. Иначе ако нямаш прекалено много пъпки или черни точки май е по-добре да ползваш пудра.

# 2
  • Мнения: 140
zapisvam se i az eda sledq temata 4e imam su6tiq  provlem

# 3
  • Мнения: 824
Какво е фондютен?
Може би имате предвид: Фон дьо тен?

# 4
  • Мнения: 3 675
Орифлейм имат един нов матиращ, в този каталог 14 е намален на 7.9.Той е специално за комбинирана и мазна кожа.Не съм го пробвала, аз фон дьо тени не ползвам.

# 5
  • Мнения: 3 675
Забравих да пиша,че този новият на Ревлон с въртящата се капачка е доста покривен, но не знам за каква кожа е подходящ, цената му е 26.90, но според мен си струва да дадеш повечко пари, особено ако продукта си струва.

# 6
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Не мисля обаче, че има фдт,който лекува. Всички запушват порите.
Това пък въобще не е вярно.  Naughty

# 7
  • Мнения: 1 952
Най-доброто, на което съм попадала до момента е Виши, за мен няма по-добър фон дьо тен за проблемна кожа.

# 8
  • Мнения: 342
С две ръцв ти препоръчвам  Instant smooth result на Maybelline.
Ползвам го от няколко години, и целогодишно!
Цена: 18-19 лв.

Виши също е страхотен, но е по-скъп.

# 9
  • Мнения: 420
Аз харесвам на manhatan, серията Optimal cover. Доста покривни са и не ми създават особено проблеми. Друг вариант са на ArtDeco. Не мисля обаче, че има фдт,който лекува. Всички запушват порите. Трябва много хубаво да го почистваш вечер и да си правиш маски. Иначе ако нямаш прекалено много пъпки или черни точки май е по-добре да ползваш пудра.

аз бях се замислила за един пак на манхатан само че антибактериален,него някой ползвал ли го е.. newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 5 693
 Instant smooth result на Maybelline Peace

# 11
  • Мнения: 342
аз бях се замислила за един пак на манхатан само че антибактериален,него някой ползвал ли го е.. newsm78
Да, но не ми допада. Антибактериалните им пудри ми харесват за лятото.

# 12
  • София
  • Мнения: 565
аз бях се замислила за един пак на манхатан само че антибактериален,него някой ползвал ли го е.. newsm78
[/quote]

Ползвала съм и него. По-малко покривен е от серията Optimal Cover.  И аз се присъединявам към мнението на Димяни за  Instant smooth result на Maybelline. Готин е наистина, само дето аз не мога да уцели точен цвят Sad

# 13
  • Мнения: 372
Точно за проблемна и чувствителна кожа се препоръчва медицинска козметика, а Maybelline, Manhattan, Revlon и т.н. определено НЕ са такава... а Орифлейм или Ейвън пък е направо абсурд при проблемна кожа ooooh!

Въпреки че ФДТ на Avene, La Roche, Bioderma, Vichy и т.н. са малко над 30 лв., то най-добре си вземи някакъв техен...  Peace

# 14
  • Мнения: 146
И аз съм с най-добри впечатления от Виши за смесена кожа. В момента съм с Ла Рош, по-покривен, но пък Виши стои по-естествено и в същото време изравнява тена много добре.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт