Коце Маца като Георги Димитров ли е според вас?

  • 830
  • 11
  •   1
Отговори
Коалиция „За нашия Петрич” готви предизборен плакат-колаж на водача на листата Костадин Хаджииванов за местните избори на 11 октомври. На билбордове ще бъде монтиран лика на готвения за екстрадиция в Германия футболен президент на „Беласица” и тялото на комунистическия вожд Георги Димитров, съобщава Дарик радио.
 
На предизборния плакат ще пише „Коце Маца пред Лайпцигския съд”, обяснил Иво Стефанов, който е адвокат на бизнесмена и втори в листата на партийната коалиция. „Решихме единодушно това да е агитационният ни плакат за местните избори. По-добре така, отколкото жителителите в Петрич и общината да рисуват решетки на плаката”, коментира юристът.
 
До края на тази седмица Хаджииванов трябва да излети под засилена охрана от Гърция за Германия, където той е разследван за контрабанда на 450 000 мастербокса цигари, предназначени за трафик във Великобритания. Докато съдът в Солун обсъждаше искането за екстрадиране на Коце Маца, той подписа документи за участие в изборите за общински съветници в Петрич.

Та...Коце Маца като Георги Димитров   ли е според вас,бг мами ?  newsm12



# 1
  • Мнения: 4 892
Хахаха, народът верно оглупЕ!

Не знам дали е като Георги Димитров, ама знам, че е искал да е като Нешка Робева. На разбора след мач на неговия отбор 'Беласица' Петрич и съответно загуба е споделил следното на футболистите си:
Абе, гейове. Големи сте нещастници, аз по-добре да си бех зел гимнастички /худ. гимнастика/, поне щех да си ги е.ем.  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 7 837
А кой ще играе Ван дер Любе?

# 3
  • Мнения: 4 585

А Коце Маца знае ли немски, в смисъл, като другаря Георги Димитров, да си напише защитната реч.

# 4
  • Мнения: 25 447
Е, ще го научи в затвора, също като Вожда и Учителя.   Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 3 960
Е, ще го научи в затвора, също като Вожда и Учителя.   Mr. Green

Напълно подкрепям! Laughing

# 6
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Знаех си, че мавзолея пак ще потрябва!

# 7
  • Мнения: 5 370
Кой е Коце Маца? Това да не е котката от съседния на кооперацията ми покрив?
Честно, наистина не знам. Напоследък съм се изолирала тотално от всякакъв род медии.

# 8
  • Мнения: 743
По-голяма глупост не бях чела.

# 9
  • Мнения: 4 585

Виждал съм по-голяма глупост.
В едно шоу "Невада" направиха съпоставка между водещия и В Левски.

# 10
  • Мнения: 871

Виждал съм по-голяма глупост.
В едно шоу "Невада" направиха съпоставка между водещия и В Левски.

Ох, не ми казвай, че водещият е бил Къцко Praynig Praynig Praynig

# 11
  • Мнения: 3 405
Той, Къцко, водеше Нееееееевада по едно време.

Общи условия

Активация на акаунт