WEHO Vitality?

  • 4 058
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 738
Здравейте! Интересувам се от тези продукти, по-специално от серията за екстремен обем. Ако някой ги е ползвал ще бъда благодарна да сподели отзиви Simple Smile

# 1
  • Мнения: 4 435
Понеже и аз се интересувам живо,най-нахално ще се запиша. newsm56

# 2
  • Мнения: 751
Понеже и аз се интересувам живо,най-нахално ще се запиша. newsm56
И на мен ми стана интересно това балсамче за обем. Peace
Това не е ли някаква серия на Wella. newsm78

# 3
  • Мнения: 738
Не е на Вела. Споменават балон-ефект, с н`ам си какви полимери, бля бля... Аз ще го пробвам, но исках някой ако го е ползвал да сподели...

# 4
  • Мнения: 234
Aз пък искам да знам къде в Бургас мога да намеря продуктите на Vitality's?  Thinking  Харесала съм си един техен продукт, обаче никъде не мога да ги открия  ooooh!

# 5
  • Мнения: 738
Кимбър, поръчват се в салон, аз при моята ще си ги поръчвам.

# 6
  • Мнения: 234
Naomi, проблема е там, че не знам салон, който да работи с техни продукти.  Confused

# 7
  • Мнения: 738
Аз ще ти кажа Wink  Кой продукт си харесала?

# 8
  • Мнения: 751
Не е на Вела. Споменават балон-ефект, с н`ам си какви полимери, бля бля... Аз ще го пробвам, но исках някой ако го е ползвал да сподели...
Значи съм се объркала. Blush
В Гугъла намерих само това:
http://www.beauty.bg/gallery611_article537.html
Много се заинтригувах,дано да са хубави продукти. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 234
Naomi, ето този е продукта:
http://www.vitalityclub.bg/popup.php?item159_1.jpg

Понеже винаги ходя само с изправена коса и ми омръзна, а една съфорумка много го хвалеше. Правил много хубави къдрици, без да прави косата твърда.  Flutter

# 10
  • Мнения: 738
Кимбър, отваря ми началната страница, но мисля, че се сещам за какво говориш, аз също му се чудих. Ако можеш оправи линка да видя със сигурност и може утре да проверя цената да ти я кажа.

Оп, отворих го Grinning Аз друг гледах.

# 11
  • Мнения: 234
Цената в техния сайт е 14 лв. С надценката във фризьорския салон ще е може би около 17-18.  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 738
Ау верно, аз търсих, но този сайт не го открих ooooh!
Кимбър, чукваш на салони и там ти вади кои работят с Виталитис.

# 13
  • Мнения: 234
Naomi, верно голяма съм шматка  ooooh!
Само че това май са салоните, които работят с Dr Renaud, та са с един и същ вносител, ама знам ли  Thinking
Все пак ще кажеш ли ти от кой салон ги взимаш, за да не обикалям като луда целия град, ако е удобно разбира се   Praynig Hug

# 14
  • Мнения: 738
Кимбър, пиша ти на лични.

Общи условия

Активация на акаунт