Бебе и влагоуловител?

  • 6 548
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 153
Помогнете за следната дилема: спалнята ни (в която живее и бебето за сега) е много влажна - с конденз по стъклата, избива мухъл от време на време - ясна ви е картинката. Миналата година решихме този проблем с влагоуловител - тези пластмасови кутии с таблетки вътре. Сега обаче се притеснявам как ще се отразят тези химии на бебето (на почти 2 месеца) и кое е по-малкото зло? Споделете?
Само да уточня - няма как да сменим стаите.

# 1
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ние си го ползвахме цяла зима, предпочитам уреда пред мухъла Rolling Eyes който избиваше в ъглите на стаята

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 346
Ползваме го цяла година.В къщи положението беше същото и от както го взехме съм много доволна.Леглото на сина ми е в единия край на стаята, машинката в другия.  Peace

# 3
  • Мнения: 422
записвам се да следя темата защото и ние имаме същия проблем,аз също се чудя кое по вредно мухала или машинлата newsm78

# 4
  • Мнения: 4 017
Ние си купихме една такава щуротия - влагоуловител, но няма таблетки, като печките "духалки" е

# 5
  • Мнения: 1 153
Ние си купихме една такава щуротия - влагоуловител, но няма таблетки, като печките "духалки" е
Каква марка е това нещо и от къде го купихте - звучи ми по-добра идея от химиите?

# 6
  • Мнения: 207
И ние ползвахме миналата зима.

# 7
  • Мнения: 4 433
Ние си купихме една такава щуротия - влагоуловител, но няма таблетки, като печките "духалки" е
Да и ние сме с такава машина Mr. Green

# 8
  • Мнения: 4 017
Ами това е телефона на фирмата.

:
02 8435591

Транс Уърлд Европа ООД - www.twe.bg


Само че в никакъв случай не ги препоръчвам горещо. вижте в сайта им моделите, обадете им се и си преценете. Ние го взехме в края на миналата ужасна студена, дълга и влажна зима и не мога да кажа дали съм доволна или не.... newsm78

# 9
  • Мнения: 4 433
Еми видях нашия и пише че става за бебешки стаи

# 10
  • Мнения: 1 153
Силве, кой е вашият, че нещо не намерих подходящ за бебешки стаи...
Доволна ли си?

# 11
  • Мнения: 1 153
Ааа, видях ooooh!
Е, доволна ли си?

# 12
  • Мнения: 4 433
Еми видях нашия и пише че става за бебешки стаи
Тъкмо щях да копирвам Mr. Green
Да доволна съм,аз сменях тавичката почти всеки ден #Crazy
Много вода събираше

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И ние ползвахме миналата зима

# 14
  • Мнения: 645
И ние си го ползваме постоянно откакто сме го купили,даже и сега ще си го ползваме в стаята с бебето Peace

Общи условия

Активация на акаунт