Нощувка в Пловдив за панаира

  • 3 458
  • 37
  •   1
Отговори
  • Germany
  • Мнения: 7 922
Здравейте момичета,
Имам за задача да намеря къде да спим с колегите за една вечер по време на панаира и моля за помощ. Не ни трябва нещо луксозно и близо до панаира, просто 2 прилични стаи на нормални цени. Ще съм ви супер благодарна, ако можете да помогнете с идеи.

# 1
  • Мнения: 22
Уточни за кой панаир иде реч, че то сега и във Враца се вихри някакъв си панаир  Grinning

# 2
  • Мнения: 3 675
Става въпрос за Технически панаир Пловдив, по това време всичко поскъпва.От хотелите мога да кажа, че Лайпциг е сравнително евтин, на бул. България има малко хотелче, един Авалон /до панаира/, но не знам какви ще им са цените. До панаира на ул.Ибър съм виждала, че дават квартири, но по-добре резервирайте нещо предварително, че тогава става лудница.

# 3
  • Germany
  • Мнения: 7 922
Ох, че съм заплес  Embarassed За Пловдивския панаир става въпрос. Притеснява ме само това, че се сетихме късно и ще е за една вечер, така че апартамент не става. gitadam ще проверя в тези които си ми дала. Благодаря!

# 4
  • Мнения: 377
Виж и този:

www.real-hotel.com

Не е много близо до Панаира, но е сравнително нов и може и да имат свободни стаи.  Peace

# 5
  • Мнения: 435
Тези през февруари бяха със сравнително прилични цени. "Лайпциг" не ти препоръчвам - скъп и мизерен.
Хотел ИнтелКООП Пловдив, ул. Костадин Нунков 13А

032 692 847

хотел Челси    
Град:   Пловдив
Адрес:   ул. Раковски 16а
Телефон:   032 624699
Мобилен:   0886 758708
Факс:   032 625924
Website:   http://www.chelsea3000.hit.bg/

# 6
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
 Grinning Личен опит от миналогодишния панаир-вечерта преди откриването спахме в Хисар-страхотно-хем изкарахме хубаво, хем цените нормални и много голям избор, хем близо!

# 7
  • Germany
  • Мнения: 7 922
Благодаря ви момичета! За съжаление почти навсякъде всичко е заето Sad. Май ще се наложи да си пътуваме до София за спането и на другия ден обратно...

# 8
  • Мнения: 404
А защо не преспите в някой град наблизо - примерно Асеновград? Така няма да се налага да се връщате чак до София.

# 9
  • Мнения: 3 770
Може и тук да провериш , но не знам какви са цените - "Замъка Ор& … 077;й"

Този хотел е до нас - хотел Герд … 80;ка - до Санкт Петербург е , на следващия мост.

# 10
  • Мнения: 3 215
Ние по време на пролетния панаир спахме ето тук: http://www.hotelrodopi.com/
А Хисаря и Асеновград също са добри варианти.В Хисаря особено има толкова много хотели,че няма как да не намерите нещо.Ние също мислехме за там,но бяхме само за 2 дни и нямаше смисъл.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 845
По това време всичко е заето, но провери в Асеновград. Нашият кум си резервира там и само като чули, че става въпрос за времето на панаира и веднага му увеличили цената.Но провери наистина за Асеновград.

# 12
  • Sf
  • Мнения: 978
Пробвай тук http://www.aqualand.bg/index_files/Page931.htm
В Тракия се намира, 60 лв е двойната стая. Ние бяхме преди 2 седмици - много ни хареса.

# 13
  • Мнения: 8 242
И аз щях да предложа х-л Герджика  Peace Точно до нас е  Mr. Green
Чисто новичък е, и китайския р-нт към него също е готин  Peace
На 10 мин. пеш е от Панаира.

# 14
  • Мнения: 3 770
duhi_puhi , да не сме комшийки ?  Mr. Green Аз само минавам с колата оттам и съм се чудила , дали да посетя китайския ресторант ?!  newsm78 Как е ресторанта , заслужавали да го посетя ? Обичам китайска храна , но все се въздържам заради прословутата хигиена на тези ресторанти. Confused Предполагам обаче , че този ресторант не е такъв , но....

Общи условия

Активация на акаунт