Carboslim2

  • 25 898
  • 414
  •   1
Отговори
  • Мнения: 231
Старата тема:
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=284796.0
    Понеже старата ни темичка стана много голяма и за да сме от полза на всички, които се интересуваат от Карбослим, отваряме нова тема, в която всички, които започнахме заедно в началото на старата тема, да се представим накратко и да разкажем какво сме променили и постигнали.
            Това, което мога да кажа за себе си е, че досега съм опитала няколко хранителни добавки за отслабване и никога разни хапове като Редуктил, Ксеникал и други такива. При мен проблема с храненето беше на психологическа основа, не съм психолог, но мисля че бях изпаднала в нещо като депресия и яденето ми доставяше огромно удоволствие и ми действаше един вид като успокоително. Проблема се появи докато бях по майчинство с второто ми дете. останах си вкъщи, комплексирана от натрупаните килограми и без никакви контакти(така и не се сприятелих с някоя майка в парка). Отделно, че нямаше кой да ми помага и нямах никаква възможност да спортувам или да имам някакво лично време. По цял ден ходиш с олигавени и наповръщани дрехи и от всички това самочуствието ти отива на кино. Кърмих дъщеря си около пет месеца, с първото ми дете успях да устискам само два. За съжаление при мен не подейства правилото, че като кърмиш отслабваш. Напротив, даже трябваше да ям по много за да имам кърма. Един ден нормално хранене и на другия ден кърмата ми намаляваше. След като спрях да кърмя пих Кларинол повече от два месеца и резултата беше -2 килограма, но в мерките беше по-значителен. Но естествено се върнах в изходна позиция, защото безразборното хранене продължи. Тогава разбрах че каквото и да пия, ако не променя режима си, дори и да има резултат, той ще е временен. Трябваше ми нещо, което да ми подтиска глада, за да започна да се храня нормално и организма ми да превключи. Така открих Карбослим, пих го около два месеца и половина с един месец прекъсване. Той наистина подтиска глада и желанието за сладко, което също беше голям проблем при мен. Преди не подбирах храна и като бях гладна изяждах всичко, което беше пред очите ми, сега дори и да съм гладна, ако храната не е по вкуса ми, не ям. Засищам се с малко и често се случва порцията ми да остава наполовина. За сладко, по специално шоколад, защото той ми е слабост, се сещам рядко и хапвам по малко, а не както преди промишлени количества. С две думи съм нов човек! В цифри резултата е 5 килогарама, при цел 7кг.
   Да не забравя най-важното, че няма станични ефекти!
   Пожелавам на всички успех!
  bouquet

Последна редакция: чт, 18 сеп 2008, 14:57 от nely76

# 1
  • Мнения: 150
Честита ни нова темичка!
Аз, за разлика от Нели, не бях пробвала никакви добавки преди да започна Карбослим. Аз винаги съм била с няколко килограма повече от колкото съм искала, но в никакъв случай не мога да кажа че съм била дебела. Тази зима обаче качих около 7 килограма, което за моя ръст е ужасно много. Отдавам го на това че имах доста притеснения за близки хора и за това се успокоявах с храна.
В началото започнах с ограничаване на храната и много вървене пеша. И почнах да свалям малко по малко. След това прочетох за Карбослим и си го купих и вече беше ужасно лесно. Намаля ми апетита толкова много, че чак се чудех дали това съм аз. Започнах да пия много вода, да ходя на фитнес и за около два месеца или най-много три всичко беше супер. Достигнах си желаното тегло и се почувствах страхотно. Хората които не ме бяха виждали през това време направо не повярваха. Родителите ми естествено ми казаха че съм прекалено слаба/което изобщо не е така/. Спрях да го пия като си достигнах килограмите. В момента обаче пак го пия защото започнах много да се отпускам и да ям всякакви неща и то по много. За това реших че до като не е станало прекалено късно е добре да го пия пак за да предотвратя това което се случи зимата.
Това е в общи линии. Но който иска да попита нещо друго, да пита, с радост ще отговоря.

# 2
  • Мнения: 226
Хоп, ето ме и мен в новата темичка.
Аз ще кажа само, че до тук се оказвам рекордьор по свалени килограми, цели 16 ,  междувременно 17
Пих го от април до началото на август, после го спрях и това, което ме прави щастлива е, че не само че не си върнах килограмите, ами и свалих още един.
Като малка бях слаба и стегната, след пубертета започнах малко по малко да напълнява и достигнах сериозна големина за моя малък ръст.
Ядях неконтролируемо, не можех без сладко и то всеки ден и похапвах доста нездравословно. Карбослим наистина потиска апетита страхотно, а за сладко въобще не се и сещам. Мъжът ми не може да повярва, че отказвам шоколад. Промених си режима на хранене тотално, спрях колата (пиех по два литра на ден) и започнах да пия много вода (благодарение на постоянните напомняния от страна на Бобърче  Joy ), тестени неща почти не ям. Започнах с разделно хранене и карбослим. После постих малко и после пак разделно. С намаляването на килограмите юли започнах и да ходя на фитнес и доста се постегнах. Август започнах да ходя и на плуване. Чувствах се и продължавам да се чувствам като преродена. Супер заредена с енергия. Много плодове и зеленчуци през лятото, а сега много супи. Сякаш организма ми започна да обича и да търси всичко здравословно и сега ми става лошо само като погледна разни мазни, изкуствени, сухи и готови храни. Въпреки това си ям от всичко, но си имаме една шегичка с Бобарче не като преди по цяла порция, а по половин или една трета.
Смятам, че за всички ще бъде много полезно, ако пусна и линк към оригиналния сайт на карбослим
www.oekopharm-bg.com
Това, което също смятам за полезна информация за следващите слабеещи е, че
НЯМА СТРАНИЧНИ ЕФЕКТИ
И още нещо, ако искате да усетите ефекта му по-добре го пийте 2 по 2 , съответно сутрин и следобед.
Е момичетата да се поздравим и да пожелаем на бъдещите момичета УСПЕХ и най-важното ТЪРПЕНИЕ и УПОРИТОСТ.
Не е невъзможно да се отслабне с подходящия режим и подходящата добавка.

# 3
  • Мнения: 44
Здравейте,

 Аз също започнах да пия КарбоСлим през април. И аз преди не бях дебела, но след гимназията започнах полека лека да пълнея. И така направо си станах доста едра. То в един момент човек изпада  в една безтегловност и въобще не се забелязва как се съсипва.

В един момент се забелязва и вижда, че вече на нищо не прилича и там е повратният момент. Или решава, че не му пука и се оставя да се влачи по течението или предприема нещо.  Аз започнах да пия КарбоСлим, много се бях въодушевила и за късмет свалих някое килце. После имах временни паузи, но като цяло съм сравнително редовна.

Като тегля чертата, съм свалила 13 кг, което беше и целта ми. Сега мисля да сваля още 5, но лека полека за да не се върнат отново. От отслабването имам леки проблеми, образуваха ми се малко стрии, но сега съм с тен и не ми се личат много. Нямам увиснали кожи, на фитнес не ходя, но от известно време се мъча да плувам и съм много доволна.

Общо взето откакто отслабнах по-значително станах доста по-самокритична. Започнах да се интересувам от външния си вид и въобще ми се възвърна самочувствието, но аз пак започнах да пиша глупости.

Общо казано за КарбоСлим, подпомага да се отслабне, но всеки знае, че само с ХАПОВЕ НЕ СТАВА!!!! Иска се и воля. Основните неща са ги написали КОЛЕЖКИТЕ горе Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Успех на всички(нови и стари) съмишленици/чки   newsm78

# 4
  • Мнения: 226
хайде момичета къде сте. НЯма ли с кого да изпия едно кафенце.  Hug

# 5
  • Мнения: 97
Как сте, милички?  Hug
Аз да се отчета - тази седмица съм -900гр. и то въпреки, че два от дните ядох доволно.
Кажете при вас как върви?

# 6
  • Мнения: 226
 smile3501 smile3501 smile3501
Ти се спряваш доста добре, още съвсем малко те дели от успеха.  Кажи какво си хапваш и спортуваш ли нещо. Колко време вече стана, откакто пиеш карбослим и по колко ги пиеш?
Много се радвам за теб, скоро и ти ще си една от нас, постигнала желаните килограми.

Аз да се похваля, вчера след застой от два месеца, ми беше втората тренировка във фитнеса. 54 мин. на кростренажора, не можах да направя час, защото ме чакаха и закъснявах. Днес мисля пак да ходя, за да ги направя три за тази седмица.
 Hug Hug Hug

# 7
  • Добрич
  • Мнения: 119
здравейте и от мен Grinning
карбослима май започна да действа и при мен,вече немисля поцял ден какво да ям,взе да ми се яде по-малко

# 8
  • Мнения: 226
Браво, браво stani_jelkova ти по 4 ли почна да ги пиеш?
Сигурна бях, че ще ти подействат, просто когато си на по-тежка диета е по-трудно бързо да му усетиш ефекта. А и като го пиеш само по две става още по-бавно. Просто търпение, това мислех през цялото време за теб, че ако издържиш още малко и няма как да не действа. Досега от толкова хора съм забелязала, че не действа само, когато човек бързо се откаже и не му дава шанс. Не всеки има късмет да подейства веднага.  Hug
При 90 дневната, явно си трябва повече време. Важното е само да имаш търпение и да не се отказваш, както от избраната от теб диета, така и от избраната добавка. Организмът си знае работата, отколко време общо си на диета и карбослим и колко си свалила?
Браво още веднъж и много се радвам за теб
 

# 9
  • Добрич
  • Мнения: 119
благодаря ти Цвети за подкрепата свалила съм 5 кг,и сега съм 60,на диетата съм от 11.08,а на карбослим от 25.08,аз съм доволна,аз немога да стана 55кг и негоня такива кг,просто съм с едър кокал и тежа,иначе ако ме видиш неизглеждам пълна.
Но ако пък случаино падна под 60кг това ще е нещо нечувано за мен,при условие че в 7клас съм била 75кг
дано карбослим направи чудото newsm20

# 10
  • Мнения: 68
Здравейте! Зарибихте ме и мен и мисля и аз да ги почна.  Grinning Стига да ги намеря тук по аптеките.  Praynig Хайде, успешно сваляне.  bouquet

# 11
  • Мнения: 226
stani_jelkova , според мен 5 кг за един месец е страхотно. Ти уж не беше доволна, но според мен повече от 4 - 5 кг на месец не е желателно да се свалят, защото трудно се задържат, бързо се качват, а и това би било страхотен стрес за организма. А аз може би никога няма да стана толкова килограма, колкото съм била в 7 клас, бях супер спортна, но все пак това е необратимо. Бях 43 кг  Joy Joy Честно казано не искам да ставам пак толкова, защото от бюста ми няма да остане нищо, тогава още не се бях развила  hahaha
И все пак ако разбирам ти си си постигнала желаните килограми или все пак искаш още някой друг килограм да свалиш.
Сега като се замисля, ти си герой, щом си стигаш килограми под това, което си била в 7клас. Сигурно всичките ти приятели те гледат и ти завиждат малко, ааа   bouquet  bouquet

# 12
  • Мнения: 226
 smile3525 FeNiXxX  добре дошла.

Къде е това тук и защо да не го намериш, ако ти кажат че го нямат, можеш да ги помолиш да ти го поръчат.

 Hug Hug

# 13
  • Мнения: 68
Еми Ботевград..малко градче е.. Надявам се да ги намеря, утре ще съм в процес на търсене  Grinning

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Момичета като чета, че сте доволни реших и аз да ги потърся по аптеките. Още утре отивам да си купя. Дано има ефект.

Общи условия

Активация на акаунт